پیام فارس

آخرين مطالب

وزارت رفاه

مستمری بازنشستگان در سقف مصوبه شورای عالی کار افزایش یافت/ دولت برای بهبود معیشت سایر اقشار نیز برنامه دارد

پیام فارس - سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از افزایش حقوق بازنشستگان سایر سطوح، مطابق مصوبه شورای‌ عالی کار یعنی ۳۸ درصد به اضافه مبلغ ثابتِ ۵۱۵ هزار و ۱۶۶ تومان خبر داد و گفت: افزایش حقوق و احکام اصلاح‌شده بازنشستگان از شهریورماه اعمال شده و افزایش مطابق با سقف مصوبه شورای عالی کار و هیات مدیره سازمان تأمین اجتماعی به بازنشستگان پرداخت خواهد شد.

جلیلی: «روایت جهاد» گفتمان همه مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است

پیام فارس - نشست هم اندیشی طرح تبیین " روایت جهاد ، رقابت خدمت " با حضور مدیر کل دفتر امور استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاون و جمعی از کارشناسان دفتر امور استانها، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام و دبیر شورای هماهنگی مدیران استان در محل دفتر امور استان ها برگزار شد‌.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی اصفهان: فولاد مبارکه قطب تولید صنعت فولاد کشور است

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در نشست هم اندیشی کارشناسان روابط کار استان اصفهان که با حضور مدیرکل روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، گفت: فولاد مبارکه قطب تولید صنعت فولاد کشور است.

موافقت وزرای عضو هیات امنای تامین اجتماعی با اصلاح مستمری سایر سطوح بازنشستگان

پیام فارس - سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در نشست هیات امنای سازمان تأمین اجتماعی، وزرای عضو هیات امنای تامین اجتماعی با اصلاح مستمری سایر سطوح بازنشستگان موافقت کردند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: باید رویکردهای تحولی در دولت و وزارتخانه برای مردم تبیین شود

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان بر اهمیت انجام برنامه های ترویجی به منظور تشریح و معرفی دلایل موفقیت تعاونی های برتر به مردم پس از پایان جشنواره تاکید کرد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری: مشاغل خانگی یکی از چندین راهکار موجود برای رفع معضل بیکاری است

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری در نشست خبری مشترک جهاد دانشگاهی و اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری با محوریت تشریح دستاوردهای طرح ملی مشاغل خانگی در استان اظهار کرد: مشاغل خانگی یکی از چندین راهکار موجود در جامعه برای ایجاد اشتغال و از بین رفتن معضل بیکاری است .

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: کارگران و کارفرمایان مهمترین قشر توسعه و پیشرفت کشور هستند

پیام فارس - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان در دیدار با امام جمعه شهرستان بروجرد گفت: کارگران و کارفرمایان مهمترین قشر توسعه و پیشرفت کشور هستند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: تمام توان خود را برای کمک به افراد آسیب دیده و زنان سرپرست خانوار به کار می گیریم

پیام فارس - دومین نشست کارگروه اشتغال حمایتی به ریاست مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان و با دستور کار بررسی تحقق وظایف کارگروه در سال جاری برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تسهیلات حمایتی اگر در مسیر درست هدایت نشود تبدیل به آفت می شود

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: محور تسهیلات ما ایجادی هستند یعنی حدود ۷۰ درصد و مابقی آن شامل سرمایه در گردش لذا باید دقت شود تا به جای ایجاد اشتغال، وارد بازار و تبدیل به نقدینگی نشود.

​مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی همدان: عمل به مفاد بیانیه گام دوم انقلاب فرض واجب است

پیام فارس - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان صبح امروز در نشست شورای معاونین این اداره کل با تاکید بر توجه ویژه مدیران و کارکنان مجموعه اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان همدان به مفاد بیانیه گام دوم انقلاب که از سوی مقام‌معظم رهبری (مدظله العالی) ابلاغ شده گفت: عمل به مفاد بیانیه گام دوم انقلاب را بر خود فرض و واجب می دانیم.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: مهارت آموزی جوانان اشتغال در استان را رونق می دهد

پیام فارس - مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: مهمترین مسئله ای که موجب رونق اشتغال و تحرک در این بخش می شود مهارت آموزی جوانان جویای کار است .

نرخ ۷.۸ درصدی بیکاری در استان مرکزی

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: نرخ بیکاری استان ۷.۸ است و خوشبختانه در شهرستان های ساوه، زرندیه، دلیجان و آشتیان عرضه نیروی کار کم و تقاضا زیاد است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: سیل زدگان استان یزد خارج از نوبت بیمه بیکاری دریافت می کنند

پیام فارس - محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد از اختصاص بیمه بیکاری به کارگران مناطق سیل‌زده بدون سابقه یکسال در اسرع وقت خبر داد.

۳۰ درصد از هدف‌گذاری اشتغال استان گیلان محقق شد

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: پیش‌بینی ایجاد اشتغال در سال ۱۴۰۱ توسط دستگاه‌های اجرایی استان ۳۰ هزار و ۹۰۴ نفر است که تاکنون ۹ هزار و ۴۶۵ نفر محقق شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: توسعه ورزش کارگری منجر به بهره وری در واحدهای تولیدی و تحرک کارگران می شود

پیام فارس - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: با توسعه مجموعه های ورزشی و گسترش فرهنگ ورزش در بین کارگران بهره‌وری در واحدهای تولیدی و ایجاد تحرک در بین آنان می شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: رشته‌های صنایع دستی و مشاغل قدیمی و سنتی آموزش داده می‌شود

پیام فارس - مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: آموزش رشته های صنایع دستی و مشاغل قدیمی و سنتی به عنوان یکی از مهم‌ترین برنامه های فنی و حرفه ای مطرح است.

بنیاد علوی در روستاهای چهارمحال و بختیاری شرکت‌های تعاونی ایجاد می‌کند

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال وبختیاری گفت: بنیاد علوی در سطح استان، برای محرومیت‌زدایی در روستاهای هدف، اقدام به راه‌اندازی شرکت‌های تعاونی با گرایش‌های مختلف اقتصادی می‌کند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: بیش از ۷۰ درصد مردم تحت پوشش خدمات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هستند

پیام فارس - ششمین جلسه شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان، همزمان با گرامیداشت هفته کارآفرینی و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای، با حضور محسن فتحی نماینده مردم شهرستان‌های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی، در محل سالن اجتماعات اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان برگزار شد.

هیات تفکر کارآفرینی و اشتغال در خراسان شمالی آغاز به کار کرد

پیام فارس - هیات تفکر کارآفرینی و اشتغال برای اولین بار در کشور و با طراحی و ایده پردازی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی با حضور متفکران و صاحب نظران حوزه کسب و کار و کارآفرینی استان اعم از بخش دولتی و غیر دولتی به عنوان عضو هیات و بهره گیری از گروه بیشماری از محققان و ایده پردازان فعال وعلاقه مند در این اداره کل تشکیل شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: توجه به نقش تعاونی های مرزنشین در ایجاد اشتغال ضرورت رفع مشکلات را دو چندان می کند

پیام فارس - توجه به نقش تأثیرگذار شرکت های تعاونی مرزنشینان در کمک به رونق اقتصادی، ایجاد اشتغال، تامین کالاهای اساسی و تثبیت جمعیت در مرزها، اهمیت توجه به مسائل و مشکلات و رفع موانع موجود این تعاونی‌ها را دوچندان می‌کند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان خبر داد: اولویت اعطای تسهیلات به طرح های نیمه تمام و راکد است

پیام فارس - مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان با اشاره به این که اولویت اعطای تسهیلات به طرح های نیمه تمام و راکد است، از کمک و مساعدت به واحدهای اقتصادی نیمه فعال و راکد شهرستان نورآباد خبر داد .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: توجه به عدالت اجتماعی در ارائه خدمات به مراجعین یکی از مصادیق تکریم ارباب رجوع است

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان در مراسم تکریم و معارفه مدیر اشتغال و کارآفرینی گفت: یکی از مصداق های تکریم ارباب رجوع توجه به عدالت اجتماعی در ارائه خدمات به مراجعین است .

نمایشگاه آثار و دستاوردهای آموزشگاه های آزاد و تعاونی های آموزشی فنی و حرفه ای کردستان افتتاح شد

پیام فارس - در دومین روز از گرامیداشت هفته ملی کارآفرینی و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای، نمایشگاه آثار و دستاوردهای آموزشگاه های آزاد و تعاونی های آموزشی فنی و حرفه ای استان در خانه کرد سنندج با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت کار در کردستان و جمعی از مدیران ارشد استانی، افتتاح شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: حمایت و پشتیبانی از کارفرمایان منجر به ایجاد اشتغال پایدار در استان می شود

پیام فارس - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: حمایت و پشتیبانی دولت و مسئولین از کارفرمایان و واحدهای اقتصادی موجب ایجاد فرصت های شغلی پایدار در استان می شود.

در نشست شورای هماهنگی دستگاه های تابعه زنجان مطرح شد: توسعه متوازن استان نیازمند نگاه عدالت محور مدیران است

پیام فارس - نماینده مردم ماهنشان و ایجرود در مجلس شورای اسلامی گفت: نگاه عدالت محور در توزیع منابع توسط مدیران موجب توسعه متوازن استان می‌شود.

بافت بلوچ، مجموعه ای اثرگذار در جهش اشتغال سیستان و بلوچستان

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان وبلوچستان گفت: شرکت صنایع بافت بلوچ از دیرباز کانون تولید و اشتغال منطقه بوده است و نقش مهمی در بکارگیری نیروهای بومی و جهش اشتغال استان دارد.

نخستین رویداد ملی هجرت اشتغال‌آفرینی برگزار شد

پیام فارس - نخستین رویداد ملی «هجرت اشتغال‌آفرینی» در سال «تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» به همت دانشگاه سراسری قم و همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف تولید فناوری اجتماعی اشتغال‌آفرین در زیست‌بوم ملی اشتغال کشور با حضور «علی بهادری جهرمی» سخنگوی دولت و «علی‌اکبر خادمی» مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور اشتغال برگزار شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان:فرهنگ کار و تلاش در بین جامعه نهادینه شود

پیام فارس - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: با توجه به تبیین برنامه‌ها و سیاست‌های دولت در سطح جامعه ترویج فرهنگ کار و تلاش باید در جامعه نهادینه شود .

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: پرداختن به ورزش برای سلامت جسم و روان کارگران امری ضروری است

پیام فارس - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی در افتتاحیه مسابقات والیبال دسته اول کارگران کشور گفت: پرداختن به ورزش برای سلامت جسم و روان کارگران امری ضروری است.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی قم: مجموعه تامین اجتماعی در سطح جامعه از رضایتمندی خوبی برخوردار است

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم در نشست کمیته بیمه و درمان استان گفت: مجموعه تامین اجتماعی در سطح جامعه از رضایتمندی خوبی برخوردار است و خدمات بسیار خوبی را از لحاظ کیفیت خدمت، به جامعه ارائه می کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران: کاهش دغدغه های اجتماعی از مهمترین ماموریت های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران گفت: کاهش دغدغه‌های اجتماعی از مهمترین ماموریت‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

مدیرکل تعاون، کار و ر فاه اجتماعی خراسان جنوبی: بانوان نقش مهمی در رشد و پیشرفت جامعه دارند

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و ر فاه اجتماعی خراسان جنوبی در نخستین کمیته امور زنان و خانواده دستگاه های تابعه به نقش بانوان در عرصه های مختلف جامعه اشاره کرد و گفت: بانوان می توانند با استفاده از توانمندی های خود نقش مهمی را در رشد و پیشرفت جامعه داشته باشند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: همه در مقوله ایجاد اشتغال مسئول هستند

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در دیدار با امام جمعه روانسر گفت: ایجاد اشتغال تنها وظیفه یک دستگاه خاص نیست، همه در مقوله ایجاد اشتغال مسئول هستند و باید برای تحقق اشتغال های پیش بینی شده، تلاش کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان: برگزاری دوره های آموزشی تخصصی فرصتی برای افزایش خدمت رسانی به جامعه هدف است

پیام فارس - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان با اشاره به این که برگزاری دوره های آموزشی تخصصی فرصتی برای افزایش خدمت رسانی به جوامع هدف است، از برگزاری سه دوره آموزشی تخصصی ویژه کارشناسان حوزه تعاون به همت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و با همکاری نمایندگی مرکز آموزش بازرگانی استان، خبر داد.

تخصیص ۱۰۳ میلیارد تومانی تسهیلات مشاغل خانگی به استان کرمانشاه

پیام فارس - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در چهارمین نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان روانسر گفت: ۱۰۳ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی به استان کرمانشاه برای سال ۱۴۰۱ اختصاص داده شد.

۱۰۶۲ پرونده در کمیته بدوی مشاغل سخت و زیان آور خراسان رضوی مورد بررسی قرار گرفت

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: طی برگزاری ۲۶ جلسه کمیته بدوی و ۲ جلسه کمیته تجدید نظر مشاغل سخت و زیان آور، ۱۰۶۲ پرونده در سه ماهه ابتدای سال جاری در استان خراسان رضوی مورد بررسی قرار گرفت.

انجام ۱۶۷۳ مورد بازرسی از کارگاه های استان خراسان جنوبی

پیام فارس - در سه ماهه سال جاری ۱۶۷۳ مورد بازرسی از کارگاه های مشمول ماده ۸۵ قانون کار صورت گرفته است . این بازرسی ها در قالب بازرسی های ادواری و موردی از کارگاه های مذکور انجام و در مجموع منجر به صدور ۱۵۶۷ مورد ابلاغیه رفع نقص گردیده است .

ساير مطالب

دانشگاه زند شیراز در مسابقات ورزشی منطقه 7 اول شد

مدیر کل ورزش و جوانان فارس: نسبت به پرداخت مطالبات قهرمانان متعهد هستیم

دعوت دونده شیرازی به اردوی تیم ملی دو و میدانی ماراتن

برگزاری اردوی تیم ملی هاکی مردان در تهران و زنان در فارس

خسروی، پنجمین بازیکن جدید فجر سپاسی

پیشتازی اردکان در قهرمانی دوومیدانی نوجوانان و جوانان دختر کشور

بانوان، موتور محرک ورزش هستند/ حساب سوءاستفاده‌ها را از ورزش جدا کنید

بازیکن فصل گذشته تیم مس شهر بابک به فجر سپاسی شیراز پیوست

تمرینات سپاهان زیر نظر ژوره مورایس آغاز شد + عکس

ایران چگونه لهستان را شکست داد؟

گفت و گو با سرمربی ایرانی تکواندوی بلژیک/از مهماندوست و مقانلو تا الکس فرگوسن دنیای رزمی

لطیفی: خط قرمز من استقلال است

درخشش کشتی گیران نونهال جهرمی در مسابقات انتخابی تیم استان

سرمربی تیم فجر سپاسی: بازیکنانم شرایط این بازی حساس را درک کرده اند

فجرسپاسی برای بقا در لیگ برتر باید نفت مسجد سلیمان را شکست دهد

بازیکن فجرسپاسی: برای شکست نفت مسجد سلیمان هم قسم شده‌ایم

کسب دو مدال طلای تکواندو توسط بانوی فسایی در المپیک ناشنوایان

بانوی مرودشتی نخستین مدال کاروان ایران در المپیک ناشنوایان برزیل را کسب کرد

معاون استاندار فارس: از تیم هندبال شهید شاملی کازرون حمایت می‌کنیم

فارس میزبان اردوی تیم "یونگ مودو" کشور

اردوی تدارکاتی رشته «یونگ مودو» در فارس برگزار می شود

شیراز میزبان رالی پاریس تا پرسپولیس

برآورد 175 میلیاردی برای تکمیل ورزشگاههای شیراز

بوکسورهای نونهال: امکانات اردوی تیم ملی در شیراز خوب بود

نگاهی به کارنامه ورزشکاران فارس در المپیک ناشنوایان 2022 برزیل

برررسی شرایط تیم‌های در منطقه سقوط/ ماموریت غیرممکن سیدعباسی

برپایی اردوی تیم ملی بوکس نونهالان در شیراز

فجر سپاسی شیراز به مصاف استقلال تهران می رود

سرمربی تیم ملی ساواته : پنج بازیکن جوان و نوجوان به مسابقات جهانی اعزام می شوند

جام جهانی قطر؛ ظرفیتی که برای لارستان فارس مغفول ماند

فوتبالیست های نابینا: در صورت حمایت، قول قهرمانی دوباره می‌دهیم

پیش‌بینی 6 استان مقصد تماشاچیان جام جهانی/ روادید رایگان برای سفر به کل ایران است

درخشش جودوکاران فارس در مسابقات انتخابی تیم ملی

ایرادات ورزشگاه پارس شیراز تا هفته دولت رفع خواهد شد

فجرسپاسی در سال 1400/ طلایی‌پوشان روی دور ناکامی

شیراز جزو محروم‌ترین شهرها در سرانه ورزشی است

بازی‌های پایانی خانگی فجر در حافظیه برگزار می‌شود

آمادگی فارس برای رفع نیاز های کشور قطر در جام جهانی فوتبال

کازرون بر سکوی نخست والیبال فارس

نگاهی به ورزش فارس در سالی که گذشت

ویروس ناامیدی را باید در جامعه کشت

فارس از تمام کشور متمایز است

گرامیداشت هفته جوان رسمیت دادن به جوانان است

طرح‌های ورزشی با مشارکت خیرین در لارستان فارس افتتاح شد

عملکرد تیم فجر سپاسی صدای رئیس شورای شهر شیراز را درآورد

کلانتری برکنار شد

کلانتری برکنار شد/ هدایت فجر به معدنچی سپرده شد

وضعیت نگران کننده تیم های فوتبال شیراز/تغییر نیمکت‌ها ضروریست

اولین شکست شاملی و اولین برد پاس در لیگ برتر هندبال مردان/ اعتراض به داوری در نیمه دوم

64 درصد بانوان کشور دچار کم تحرکی هستند

هزینه کردن در ورزش از آسیب‌های اجتماعی می‌کاهد

شرایط تمرینی قشقایی خوب نیست

آمادگی شهرداری صدرا برای مشارکت در مجموعه ورزشی کارگران

کسب 4 مدال حاصل تلاش فرنگی کاران فارس در جام تختی

آزادسازی مجموعه های ورزشی آموزش و پرورش فارس آغاز شد

کلانتری: می‌توانیم مقابل استقلال پیروز شویم

اهالی رسانه:مشکلات جایگاه خبرنگاران در ورزشگاه حافظیه شیراز رفع شود

بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان مدالش را به کمیته امداد اهدا کرد

زاگرس اسلام آباد کرمانشاه قهرمان لیگ دسته یک هندبال کشور شد

آکادمی ملی ورزش دانش‌آموزی ایجاد می‌شود

امکان استفاده رایگان والدین از اماکن ورزشی آموزش و پرورش

تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ورزشی فراشبند نیازمند 109 میلیارد ریال اعتبار است

گل مرتضی تبریزی، برنامه فجر سپاسی را به هم ریخت

کلانتری: می‌خواهیم از نیم فصل اول بهتر باشیم/ اُمیکرون تیم ما را اذیت کرد

گل‌گهر به دنبال استفاده از سهمیه آزاد جذب بازیکن

بدمینتون بازان خارجی:مردم ایران مهربان و مهمان نواز هستند

واحدهای تولیدی به عرصه فوتبال قدم بگذارند

مدافع پیشین گل‌گهر فجری شد

وزیر ورزش به شیراز سفر می‌کند

چهارمین خرید زمستانی فجرسپاسی

نتایج مرحله دوم رقابت های بین المللی بدمینتون آقایان در شیراز اعلام شد

نتایج مرحله نخست مسابقات بین‌المللی بدمینتون بزرگسالان در شیراز اعلام شد

باید روی داوران مستعد سرمایه گذاری کرد

قوانین لیگ دسته سه بلای جان تیم‌های کوچک/سقوط 2 نماینده فارس

از نظارت بر سلامت ورزشکاران تا دستاوردهای جام فجر

مسابقات استانی شطرنج در کازرون فارس برگزار شد

سرمربی فجر سپاسی شیراز: با چند بازیکن جدید در حال مذاکره هستیم

مدافع تیم سایپا به فجر شهید سپاسی شیراز پیوست

تثبیت جایگاه قشقایی در میانه جدول

رونمایی از اولین خرید فجری‌ها

جهرم مقام سوم لیگ برتر گلبال را کسب کرد

برای شرکت در رقابت‌های جهانی تلاش می‌کنم

تجدید نظر در نحوه برگزاری رقابت‌های لیگ دو فوتبال کشور

یک پیروزی و یک تساوی سهم فارس از لیگ دسته سوم

برای رسیدن به هدف سختی کشیده ام

پهلوان فرخیان، نایب قهرمان اسبق کشتی جهان در گذشت

مس رفسنجان و ذوب آهن، حریفان گل گهر برای آماده سازی نیم فصل

برنامه مسابقات هفته های سوم تا پنجم لیگ دسته اول بانوان