پیام فارس

آخرين مطالب

شهرداری تهران

نمایشگاه مدیریت شهری میزبان چندین رخداد است

پیام فارس - محمد توکلی زاده معاون امور اجتماعی فرهنگی شهرداری تهران: نمایشگاه ۱۴۰۱، خواهرخواندگی، مدیریت شهری، با عناوین مختلف کاربردی بودین این نمایشگاه را نشان می‌دهد که چندین رخداد را در دل خود جای داده است.

رونمایی از طرح‌های محیط زیستی و مشارکتی منطقه ۱۴ در نمایشگاه «تهران ۱۴۰۱»

پیام فارس - طرح های محیط زیستی و مشارکتی منطقه ۱۴ همزمان با برپایی نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی های مدیریت شهری تهران، با حضور مدیران ارشد شهرداری و فرماندار تهران رونمایی شد.

بافت فرسوده پله ای برای نوسازی کل تهران / کاهش ریسک برای سرمایه گذاران خارجی/هفته آینده خط ۱۰ مترو را شروع خواهیم کرد

پیام فارس - شهردار تهران گفت: قریب یک پنجم از مساحت شهر در وضعیت ناپایدار و فرسوده قرار دارد، بنابراین می توان بخش بافت فرسوده را پله ای برای نوسازی کل شهر تهران قرار دهیم.

ضرورت تهیه اطلس سرمایه گذاری شهر تهران

پیام فارس - دبیر علمی همایش بین المللی فرصت‌های سرمایه گذاری شهر تهران گفت: هر پروژه‌ای که قرار است در هر نقطه‌ای از شهر اجرا شود باید ارتباطش با دیگر مناطق حفظ و فضای رقابتی میان پروژه‌ها با دقت شناسایی شود.

چالش‌های شهرداری مورد غفلت قرار نگیرند

پیام فارس - معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران از نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی‌های مدیریت شهری تهران دیدن کرد.

سامانه مجازی فرصت های سرمایه گذاری رونمایی می‌شود/امضای تفاهم‌نامه با سازمان بورس و اتاق بازرگانی ایران

پیام فارس - معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران از راه اندازی دبیرخانه دائمی و سامانه محازی نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در تهران خبر داد و گفت: همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری اختتامیه ای ندارد و با رونمایی از سایت فرصت های سرمایه گذاری سرمایه گذاران می توانند از طرح ها و پروژه های قابل سرمایه گذاری شهر تهران مطلع شوند.

هشدار درباره آغاز موج جدید شیوع کرونا در کشور / این واکسن ایرانی از بهترین واکسن‌های دنیا در برابر کروناست / واکسیناسیون اهمیت خود را از دست داده است

پیام فارس - مجوز تزریق دوز یادآور کرونا برای کسانی که ۶ ماه از تزریق نوبت قبلی واکسن‌شان گذشته باشد، صادر شده و این در حالی است که با وجود افزایش موارد ابتلا به کرونا و احتمال وقوع یک موج جدید از بیماری، استقبال از واکسن‌ها در کشور به شدت کاهش یافته است.

ایجاد مدیریت یکپارچه فرهنگی در اجرای برنامه‌های اوقات فراغت

پیام فارس - رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران به منظور افزایش هرچه بیشتر نشاط اجتماعی در جامعه خواستار ایجاد مدیریت یکپارچه فرهنگی در اجرای برنامه‌های اوقات فراغت شد.

تبدیل دفاتر خدمات الکترونیک شهر به کلینیک ساختمانی

پیام فارس - مدیرعامل موسسه فناوران شهر تهران گفت: با توجه به ظرفیت و پتانسیل دفاتر خدمات الکترونیک شهر تهران قرار است برای نخستین بار این دفاتر را که مردم برای دریافت خدمات مختلف به آنجا مراجعه می کنند را به کلینیک ساختمانی تبدیل کنیم.

شهروندان مشکلات و شکایات خود را از طریق فیلم و عکس در سامانه ۱۳۷پلاس ثبت کنند

پیام فارس - همزمان با برگزاری نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی‌های مدیریت شهری تهران در بوستان گفتگو، رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران از این رویداد بزرگ حوزه شهری بازدید کرد.

دیدار شهردار تهران با فرماندار هاوانا و شهردار ماناگوا

پیام فارس - علیرضا زاکانی شهردار تهران امروز با رینالدو گارسیا زاپاتا فرماندار هاوانا پایتخت کوبا و رینا خوآنیتا روئدا آلوارادو شهردار ماناگوا به همراه سفیر نیکاراگوئه در ایران دیدار و گفتگو کرد.

باب تبادل تجارب بین‌المللی در نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری باز شده است

پیام فارس - مدیرکل محیط زیست شهرداری تهران گفت: ارائه توانمندی های مدیریت شهری در بخش های مختلف و تعاملات با سایر کلانشهرهای کشور و بهره گیری از تجارب بین المللی در ارتباط با شهرهای خواهر خوانده فرصتی است که باب آن در این نمایشگاه باز شده است.

مردم با مشاهده سیستم کارآمد شهرداری، دلگرم خواهند شد

پیام فارس - فرماندار تهران گفت: برگزاری نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی‌های مدیریت شهری باعث افتخار است و اقدامات قابل تأملی صورت گرفته و ای کاش شرایطی فراهم می‌شد که عموم مردم از این نمایشگاه بازدید کنند.

فرصت‌سازی نمایشگاه برای معرفی دستاوردهای شهرداری تهران در عرصه بین‌المللی

پیام فارس - رئیس کمیته بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: حضور کلانشهرهای کشورهای مختلف در نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی‌های مدیریت شهری، فرصت بسیار مناسبی برای معرفی و اطلاع‌رسانی دستاوردهای شهرداری در عرصه بین‌المللی است.

تهران و هاوانا پیوندی قوی دارند

پیام فارس - شهردار هاوانا پایتخت کوبا از نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی‌های مدیریت شهری تهران دیدن کرد.

تخریب پل پالادیوم مبارزه با فساد بود

پیام فارس - نایب رئیس شورای شهر تهران در حاشیه نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهر تهران گفت: وقتی تخلفی صورت می گیرد باید شجاعت مقابله با آن را داشت و تخریب پل پالادیوم نشان از اقتدار و قدرت شهرداری تهران و منطقه یک داشت.

در دوره جدید مدیریت شهری رفع مشکل پروژه‌های بزرگ را دنبال می‌کنیم

پیام فارس - مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران گفت: کلانشهرهای حاضر در نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران می‌توانند از تجربیات گرانبهای شرکت در طول این سالها استفاده کنند.

مجالی برای تعاملات داخلی و خارجی

پیام فارس - سروری: فرصت برای توسعه تعاملات داخلی و خارجی در نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی‌های مدیریت شهری تهران فراهم شده است.

مدیریت شهری در این دوره اقدامات زیربنایی خوبی را شروع کرده است/آماده همکاری با مدیریت شهری هستیم

پیام فارس - نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیریت شهری در این دوره اقدامات زیربنایی خوبی را شروع کرده، هرچند مواردی که باید در اختیارشان باشد هنوز به صورت کامل فراهم نشده است.

یک فوریت طرح «نظام‌نامه مدیریت محله» مصوب شد

پیام فارس - در هفتاد و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، یک فوریت طرح «نظام‌نامه مشارکت محله‌ای شهروندان با مدیریت شهری» با ۱۱ رأی موافق به تصویب رسید.

پرداخت ۱۰۰ میلیارد تومان بابت پیش پرداخت خرید اتوبوس/ یک ریال وام دریافت نکرده‌ایم/ درآمد ۱۵۰۰ میلیارد تومانی در بخش غیرنقدی

پیام فارس - معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت: در حال حاضر ۱۰۰ میلیارد تومان بابت پیش پرداخت خرید اتوبوس پرداخت کرده‌ایم و از دو هزار چرخ، تعداد هزار چرخ تحویل داده شده و پول آن نیز پرداخت شده است. علاوه بر این قرارداد ۸۰۰ میلیارد تومانی برای خرید قطعات اتوبوس منعقد و ۲۲۰ میلیارد تومان پرداخت شده است.

نمایش دستاوردهای ۶۶ سال تجربه شرکت واحد اتوبوسرانی تهران/ نمایشگاه فرصت تعاملات با دیگر کلانشهرها را فراهم کرده است

پیام فارس - مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: شهر تهران با ظرفیت‌های بسیار خوبی که دارد می‌تواند الگویی برای دیگر کلانشهرهای ایران و کشورهای دیگر باشد.

اجرای طرح جهادی خط‌کشی معابر در منطقه ۷

پیام فارس - سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۷ از اجرای پروژه خط کشی در معابر اصلی و فرعی این ناحیه با هدف ارتقا سطح ایمنی شهروندان خبر داد.

اگر شهرداری به دنبال درآمد از جرایم کمیسیون ماده ۱۰۰ بود، دستور قلع نمی‌داد/ ضرورت افزایش درآمد پایدار شهر

پیام فارس - خزانه‌دار شورای اسلامی شهر تهران گفت: به کار بردن کلمه شجره خبیثه برای جرایم کمیسیون ماده ۱۰۰ اتفاق خوبی نبود و موجب ناراحتی کارکنان شهرداری شد. شهرداری اگر به دنبال درآمد از این محل بود دستور قلع نمی‌داد و جریمه دریافت نمی‌کرد.

نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری فرصت‌های خوبی برای تهران ایجاد خواهد کرد

پیام فارس - سخنگو و نائب رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی می‌تواند باعث ایجاد گشایش همکاری‌های جدید بین شهرهای مختلف جهان با تهران شود و می‌توان از ظرفیت‌های مختلف بین‌المللی از طریق برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی در راستای همکاری‌های بیشتر بین‌المللی به خوبی استفاده کرد.

جلوه‌گری پتانسیل فعالان مدیریت شهری در نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده

پیام فارس - رییس‌ فراکسیون شوراها، مدیریت‌ شهری‌ و روستایی مجلس شورای‌ اسلامی گفت: جمعی که در این نمایشگاه گرد هم آمده‌اند، جلوه‌ واقعی از کنشگری، فعالیت و زنده بودن انگیزه کار و خدمت در بین فعالان شهری را به نمایش گذاشته‌اند.

سامانه‌های پرکاربرد شهرداری در نمایشگاه عرضه می‌شود/ تلاش ۳۰۰ نیروی سازمان فاوا برای امن‌سازی سامانه‌ها

پیام فارس - سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران گفت: در نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری سامانه های پرکاربرد و پرمراجعه در معرض دید عموم قرار گرفته است.

معرفی آخرین نسخه اپلیکیشن«تهران من» به شهردار تهران

پیام فارس - شهردار تهران در دومین روز از برگزاری نمایشگاه «شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران» با حضور در غرفه سازمان فاوا از آخرین نسخه اپلیکیشن«تهرانِ من» دیدن کرد.

فعالیت مدیریت شهری تهران در این ۳۰۰ روز قابل تقدیر است/ برگزاری نمایشگاه نشان داد تحول شهر برای شهرداری اهمیت دارد

پیام فارس - نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس گفت: برگزاری نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران نشان داد که شهرداری فعال بوده و تحول شهر برای این نهاد مهم است.

مشکل بسته بودن ورودی ایستگاه مترو به بوستان گفتگو رفع می‌شود/ نمایشگاه فرصتی همگانی برای آشنایی با توانمندی‌های شهرداری تهران

پیام فارس - مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه گفت: با وجود اینکه ما مدیران در مجموعه شهرداری فعالیت می‌کنیم اما گاها با بسیاری از اقدامات و توانمندی‌ها آشنا نیستیم. این نمایشگاه فرصتی برای آشنایی همگان با این توانمندی‌هاست.

محور قرار دادن مردم و بهره‌مندی از نظرات آنها راهبرد اصلی است/ساخت تهرانی جدید با توجه به ظرفیت‌های ‌مغفول مانده و حفظ مزایای فعلی

پیام فارس - شهردار تهران گفت: مردم سالاری دینی به معنای محور قرار دادن مردم و بهره‌مندی از نظرات و توانمندی آنها در تمام عرصه‌ها یک اصل و راهبرد اصلی و جدی است.

آمادگی سازمان فاوای شهرداری تهران برای به اشتراک گذاشتن تجربیات مقابله با حمله سایبری

پیام فارس - برای نخستین بار ابعاد حمله سایبری به شبکه شهرداری تهران در جمع مدیران سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران بررسی و درخواست برپایی همایشی آموزشی با محوریت به اشتراک‌گذاشتن تجربیات مقابله با نفوذ سایبری مطرح شد.

انتخاب منطقه گردشگری عباس‌آباد به عنوان مرکز معین مدیریت بحران

پیام فارس - سید محمدحسین حجازی، مدیرعامل شرکت نوسازی عباس‌آباد با تاکید بر تبدیل شدن منطقه‌های گردشگر پذیر و اماکنی که همواره مردم در آن حضور دارند، به مکانی با بالاترین سطح امنیت، بر پیگیری این موضوع تاکید کرد.

آخرین دستاوردها و وضعیت پروژه‌های شهرداری از سوی اداره‌کل پایش در نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری ارایه می‌شود

پیام فارس - مدیرکل پایش برنامه، کنترل پروژه و ارزیابی عملکرد شهرداری تهران گفت: دفتر پایش و ارزیابی عملکرد شهرداری تهران یک مرکز نظارتی است که به صورت تخصصی و دانش بنیان به عنوان چشمی بینا، پیشرفت پایتخت را رصد و ارزیابی می کند.

بازدید معاون شهردار تهران از غرفه سازمان فاوا

پیام فارس - معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران با حضور در نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران از غرفه سازمان فاوا بازدید کرد.

ساير مطالب

شهرستان های شرق فارس از مناطق اولویت‌دار در تأمین و انتقال برق است

روند پرداخت تسهیلات حمایتی حوزه دام و طیور پایش می‌شود

اعتبار طرح‌های هفته جهادکشاورزی در فارس 2 هزار میلیارد ریال است

اختصاص 85 میلیارد ریال اعتبار برای تداوم ساخت مسکن مهر/تبدیل 20 هزار هکتار از اراضی کشاورزی دیم به آبی

موانع صدور مجوز طرح‌ها در فارس برطرف می‌شود

طرح اصلاح قانون اتاق بازرگانی به زودی بررسی می‌شود

تصویب طرح احداث میدان میوه و تره‌بار در جاده‌های شیراز

364 واحد نهضت ملی مسکن به مددجویان فارس اختصاص یافت

فارس در مسیر هوشمندسازی یارانه آرد/منابع ملی عادلانه توزیع می شود

برداشت انگور یاقوتی در گراش

استاندار فارس: همراهی مردم و ادارات برای عبور از پیک مصرف برق ضروری است

44 روستای فارس به شبکه گازرسانی پیوست

تصویب 10 طرح سرمایه گذاری موقوفات در فارس

٤ عامل موثر بر افزایش هزینه ها

لزوم متناسب‌سازی تسهیلات و منابع بانکی با هدف رونق تولید در فارس

ذخیره 1000 تن مرغ منجمد در فارس

استاندار فارس: شرکت های صنعتی به موضوع مسوولیت اجتماعی بیشتر توجه کنند

اختصاص بودجه 12 میلیاردی به رفع بحران کمبود آب در گراش

صادرات 8 هزار تن انواع محصولات کشاورزی فارس

اختصاص یک هزار میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت به عشایر کشور

افزون بر 8 هزار تن محصولات کشاورزی فارس در دو ماه نخست سال صادر شد

صدور 2 مجوز فعالیت معدن در حمایت از خانواده زندانیان فارس

اخذ سند مالکیت 330 هکتار اراضی موقوفات کازرون

ایجاد بستر سرمایه گذاری از اولویت‌هاست

پیش بینی برداشت 10 هزار تن گندم از مزارع جهرم

تحقق سرمایه‌گذاری نیازمند سازمانی تخصصی در اقتصاد شهری است

برداشت چغندرقند پاییزه در مزارع کازرون آغاز شد

صادرات بدون محدودیت آبزیان ایران با هدفگذاری یک میلیارد دلاری

امکان ایجاد غرفه سرمایه‌گذاران خارجی در نمایشگاه‌های فارس وجود دارد

اقتصاد ایران نیازمند سرمایه گذاری خارجی است

تلاش برای رفع مشکلات صادرات ملاک ارزیابی سفراست

برای ساخت 775 هزار واحد نهضت ملی مسکن ، اراضی شناسایی و معرفی شده است

ارتباط‌گیری تاجران و کشاورزان هدف اصلی نمایشگاه دام در شیراز است

معاون وزیر جهاد کشاورزی: در نانو اول و فناوری نوین چهارم منطقه هستیم

امسال 527 تن کالاهای اساسی در جهرم توزیع شد

همایش ملی توسعه و رفع موانع سرمایه گذاری در شیراز برگزار می‌شود

برداشت گندم از مزارع کازرون آغاز شد

واردات خودرو می‌تواند در افزایش کیفیت خودروها موثر باشد اگر...

نمی‌توان بدون پشتوانه دعوت به سرمایه‌گذاری کرد

٩٠ درصد جامعه مشمول یارانه های جدید می شوند

کشف 4 میلیارد کالای احتکار شده در شیراز

بیش از500تن کالای تنظیم بازار در جهرم توزیع شده است

پرونده تخلف یک کارخانه قند روی میز تعزیرات فارس

کارکرد مناسب سازه‌ها و تاسیسات منابع آبی در فارس

معاون وزیر صنعت:شرکت‌های دانش‌بنیان برای دریافت زمین نیاز به مزایده ندارند

راه‌اندازی موزه مردم شناسی لارستان ضروریست

برق مورد نیاز خط آبرسانی به شیراز تامین شد

سرپرست فرمانداری فیروزآباد فارس: مقابله با محتکران و دلال‌های گندم ضروری است

تمرکز بر نفوذ صنایع دستی فارس در بازارهای صادراتی

خانه‌های میراثی زمینه‌ساز جذب سرمایه‌گذار است

تلاش برای تسریع در اجرای خط دوم انتقال آب به شیراز

نشست مدیران مناطق ویژه اقتصادی کشور در شیراز برگزار می‌شود

بهبود بهره‌وری با هوشمندسازی مرغداری

اشغال ١٠٠ درصدی ظرفیت واحدهای اقامتی در شیراز

فرش دستباف نیازمند حمایت ویژه است

رشد 29 درصدی سپرده‌های بانکی در استان فارس

امام جمعه شیراز: مدیران برق فارس جامعه را به سمت مصرف بهینه هدایت کنند

مافیای خودروسازی مانع تولید قطعه توسط شرکت های دانش بنیان است

واحدهای تولیدی فارس از پرداخت هزینه خط اختصاصی گاز معاف شدند

1100 هکتار از کشت دیم شهرستان گراش فارس به برداشت نرسید

توزیع بیش از ٨٨ هزار تن نهاده دامی بین دامداران شیراز

چالش در موازنه تولید و مصرف برق در فارس اهمیت صرفه جویی را بیشتر کرده است

قانون جهش تولید مسکن از اهداف خود فاصله گرفته/ جلسات شورای عالی مسکن تشکیل شود

100 هکتار زمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهر لار نیاز است

نقش 25 درصدی تعاون در اقتصاد باید محقق شود

ایجاد کلینیک سرمایه‌گذاری برق در فارس/انحصار تامین برق وجود ندارد

تکامل زنجیره ارزش افزوده در گرو حمایت از صنایع تبدیلی و بسته بندی است

اجرای 50 طرح زیرساختی در شهرک صنعتی شیراز

آب در شیراز جیره‌بندی نمی‌شود

امسال 73 نمایشگاه در فارس برگزار می‌شود

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای فارس: برای تداوم تولید، از هیچ کوششی فروگذار نمی‌کنیم

ستاد تنظیم بازار باید نتیجه گرا باشد

ارائه 500 پرونده خسارت سیل لارستان به بانک ها

آغاز مبارزه با ملخ مراکشی در کازرون

موانع تولید از سرراه هفت صنعت فارس براشته شده است

تولید 3100 تن گوشت سفید در ارسنجان

موانع تولید از سرراه هفت صنعت فارس برداشته شده است

تشکیل 196 پرونده تخلف تعزیراتی ویژه رمضان در فارس

صدور افزون بر چهار هزار پروانه بهره برداری صنعتی در فارس

شهرک‌های صنعتی جدید در مرکز فارس ایجاد می‌شود

هدف امسال نمایشگاه‌های فارس حمایت از تولید دانش‌بنیان است

اعتبارات و سرمایه‌گذاری مناسب ظرفیت‌های گردشگری فارس نیست

توزیع مرغ و برنج با قیمت مصوب ماه مبارک رمضان در شیراز

تکمیل پرونده ١4 هزار نفر از فارس در طرح مسکن ملی

اجرای پایلوت سامانه راهبر ساخت و ساز در جهرم

رفع تصرف 31 هکتار از اراضی ملی فارس در ایام نوروز

خلع ید از متصرفان 31 هکتار اراضی ملی در فارس

توزیع بیش از 2 هزار تن گوشت و مرغ منجمد در فارس

تلاش برای تامین اعتبار پروژه‌های آبرسانی فارس در بخش ملی و استانی

قیمت مرغ باید 31500 شود

خسارت 30 تا 100 درصدی سرما به باغ‌های انار و پسته نی‌ریز

تمرکز بر روی مشاغل دانش‌ بنیان برای تحقق شعار سال

کاهش 50 درصدی ظرفیت آب سدهای استان فارس

تحقق شعار سال با هدایت تعاونی‌های فناور فارس به سمت دانش بنیانی

توزیع سیار اقلام اساسی در فارس

افزون بر 153 هزار مسافر نوروزی از طریق فرودگاه شیراز جا به جا شدند

افزایش نفوذ دانش با کمک کنشگران بخش کشاورزی استان فارس

ذخیره مرغ فارس در حد کفایت است

تمدید مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی

توزیع 10 هزار بسته غذایی بین نیازمندان محروم فارس