پیام فارس

آخرين مطالب

منطقه آزاد کیش

خصوصی سازی کیش ایر اشتباه بود/ منطقه آزاد مصداق شیر بی‌یال و دُم است/هایا کارت شاهراه بهره‌برداری اقتصادی در زمان جام جهانی

پیام فارس - مهدی کشاورز با بیان اینکه منطقه آزاد مصداق ضرب المثل شیر بی یال و دُم و اشکم است گفت: مادامی که هایا کارت (hayya card) فعال نشود طرح سخنانی همچون استفاده از ظرفیت کیش و بهره برداری اقتصادی از امکانات منطقه در مقطع جام جهانی شایعه و غیرواقعی است.

تغییری در سیاست های اجرائی سازمان در حوزه گردشگری و فرهنگی اعمال نشده است

پیام فارس - سیاست های اجرائی حوزه گردشگری و‌فرهنگی از قبیل "موسیقی زنده، جنگ ها، کشتی های تفریحى و رستوران ها همانند سال های گذشته در ایام محرم و صفر با رعایت شئونات و حرمت این ماه عزیز انجام می شود

تصویب برنامه عملیاتی توسعه، نصب و راه اندازی ارتباطات سیار

پیام فارس - محمد عزیزی در راستای پیاده سازی بستر های لازم برای ایجاد شهر الکترونیک، از تصویب برنامه عملیاتی توسعه ۵G در کیش و ابلاغ آن به اپراتورهای ارائه دهنده خدمات ارتباطی در جزیره خبر داد.

بر قراری مجدد پرواز های خارجی از مبدا کیش در آینده نزدیک

پیام فارس - سرپرست توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش با اشاره به نیاز جزیره، بارزگانان و تجار کیش از برقراری پروازهایی از کیش به مقصد مسقط، دبی و بالعکس در آینده نزدیک خبر داد.

بازگشت اقتدار به مناطق آزاد با دستور ریاست محترم جمهور

پیام فارس - سعید محمد از ابتدای سکانداری مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی بر بازگشت مناطق آزاد به ریل اصلی ترسیم شده توسط قانونگذار تاکید داشت و پاشنه آشیل مناطق آزاد را لزوم اجرای ماده ۶۵ قانون احکام دائمی برنامه توسعه کشور می دانست و تاکید داشت: عدم اجرای این ماده قانونی از بدو تاسیس مناطق آزاد در کشور، مدیریت یکپارچه و واحد را از مدیران عامل مناطق سلب و بروکراسی را برای فعالین اقتصادی دو چندان کرده است.

حضور مهدی کشاورز ظرفیتی ارزشمند برای ایجاد تحول مدیریتی در کیش است

پیام فارس - دبیر کمیسیون صنایع و معادن و عضو هیات رئیسه فراکسیون کارآفرنیان مجلس: مهدی کشاورز مدیرعامل منتخب دولت مردمی به همراه تیم مجرب در منطقه آزاد کیش فرصتی ارزشمند برای ایجاد تحول مدیریتی و فراهم کردن فرصت های سرمایه گذاری در جزیره است.

برگزاری جشنواره جزیره فوتبال ایده خلاقانه برای توسعه گردشگری ورزشی در کیش

پیام فارس - عضو فراکسیون مجلس شورای اسلامی برگزاری جشنواره جزیره فوتبال را ایده خلاقانه ارزیابی کرد که این رویداد مهم سبب ایجاد تحول در حوزه گردشگری اقتصادی و اقتصاد ورزشی در سطح کشور خواهد شد.

دیگر بهانه ای برای کار نکردن وجود ندارد

پیام فارس - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در جلسه ای که اخیرا با حضور نمایندگان هیئت های ورزشی جزیره کیش و وزیر ورزش و جوانان و همچنین تنی چند از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و در راستای تعامل پیرامون استفاده از موقعیت برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ قطر جهت رونق گردشگری برگزار شد، گزارش جامعی از برنامه ها و اقدامات این سازمان در خصوص موضوع مورد بحث را به وزیر ورزش ارائه داد.

افزایش پروازها از تهران به مقصد جزیره کیش

پیام فارس - با پیگیری های مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش تعداد پروازها از مقصد کیش- تهران- کیش و کیش – شیراز توسط پنج شرکت هواپیمایی افزایش یافت.

کنترل مصالح ساختمانی و استاندار سازی مصالح تاسیسات برق و مکانیک

پیام فارس - گسترش دامنه فرایند های کنترل مصالح ساختمانی و تصویب کنترل و استاندارد سازی مصالح تاسیسات برق و مکانیک در مبادی عرضه و مصرف از ابتدا شهریور سال ۱۴۰۱ اجرایی می شود.

توسعه کیش مبتنی بر قواعد و اصول مدیریتی، معماری و فرهنگی است

پیام فارس - مشاور رئیس جمهور در رونمایی از طرح ساماندهی و طراحی شهری نوار ساحلی کیش این اقدام ارزشمند را مبتنی بر قواعد و اصول مدیریتی، معماری، طراحی و مباحث فرهنگی و اجتماعی با حوزه های استاندارد سازی برشمرد.

هوشمند سازی مراکز گردشگری کیش؛ اولویت مهم سازمان منطقه ی آزاد کیش

پیام فارس - سرپرست معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش از آغاز فعالیت سامانه هوشمند سازی مراکز گردشگری کیش و ایجاد پنجره ی واحد در جهت الکترونیکی شدن فضای کسب و کارهای خدمات گردشگری در کیش خبر داد .

ابلاغ مصوبات جدید ستاد مدیریت بحران در پی اعلام وضعیت قرمز هواشناسی

پیام فارس - جلسه ستاد مدیریت بحران پس از اعلام وضعیت قرمز هواشناسی با هدف آمادگی در برابر بارندگی های شدید و طوفان در سالن اجتماعات سازمان منطقه آزاد کیش تشکیل جلسه داد.

نشست صمیمانه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با کسبه و بازاریان کیش

پیام فارس - مهدی کشاورز در جلسه ای صمیمانه با کسبه و بازاریان کیش که به مدت چهار ساعت به طول انجامید؛ راه حل برطرف کردن مشکلات موجود در جزیره را "اتحاد و همدلی سازمان، کیشوندان و بخش خصوصی" عنوان کرد.

حضور مهدی کشاورز ظرفیتی ارزشمند برای ایجاد تحول مدیریتی در کیش است

پیام فارس - دبیر کمیسیون صنایع و معادن و عضو هیات رئیسه فراکسیون کارآفرنیان مجلس: مهدی کشاورز مدیرعامل منتخب دولت مردمی به همراه تیم مجرب در منطقه آزاد کیش فرصتی ارزشمند برای ایجاد تحول مدیریتی و فراهم کردن فرصت های سرمایه گذاری در جزیره است.

برگزاری جشنواره جزیره فوتبال ایده خلافاته برای توسعه گردشگری ورزشی در کیش

پیام فارس - عضو فراکسیون مجلس شورای اسلامی برگزاری جشنواره جزیره فوتبال را ایده خلافاته ارزیابی کرد که این رویداد مهم سبب ایجاد تحول در حوزه گردشگری اقتصادی و اقتصاد ورزشی در سطح کشور خواهد شد.

استفاده از ظرفیت‌های مناطق آزاد حوزه خلیج فارس در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

پیام فارس - وزیر ورزش و جوانان از در نظر گرفتن تسهیلات ویژه در خصوص ویزای گردشگران جام جهانی ۲۰۲۲ قطر خبر داد و بر استفاده از ظرفیت های مناطق آزاد حوزه خلیج فارس تاکید کرد.

جشن بزرگ عید سعید غدیر خم در کیش

پیام فارس - به مناسبت فرارسیدن هیجدهم ذی الحجه و عید سعید غدیر، مراسمی با حضور جمع گسترده ساکنان و گردشگران در مصلای بزرگ کیش برگزار می شود.

ارسال کمک های مردمی جزیره کیش به مناطق زلزله زده استان هرمزگان

پیام فارس - نخستین محموله به همت مردم و بخش خصوصی و با کمک سازمان، شامل ۵۰ دستگاه کولرگازی دیواری و پنجره ای، ۲ دستگاه کولرگازی ایستاده، چهار عدد مخزن هشت هزار لیتری آب، آب معدنی، اقلام خوراکی و البسه و سه دستگاه کانکس ۲ اتاقی به منطقه زلزله زده روستای سایه خوش ارسال شد.

بازگشت اقتدار به مناطق آزاد با دستور ریاست محترم جمهور

پیام فارس - سعید محمد از ابتدای سکانداری مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی بر بازگشت مناطق آزاد به ریل اصلی ترسیم شده توسط قانونگذار تاکید داشت و پاشنه آشیل مناطق آزاد را لزوم اجرای ماده ۶۵ قانون احکام دائمی برنامه توسعه کشور می دانست و تاکید داشت: عدم اجرای این ماده قانونی از بدو تاسیس مناطق آزاد در کشور، مدیریت یکپارچه و واحد را از مدیران عامل مناطق سلب و بروکراسی را برای فعالین اقتصادی دو چندان کرده است.

حفظ آرامش و حضور در فضاهای باز

پیام فارس - رئیس ستاد بحران کیش بر حفظ آرامش، رعایت اصول ایمنی و حضور در فضاهای باز تاکید کرد

تشکیل قرارگاه رسانه ای گامی مهم در جهت اطلاع رسانی صحیح و منسجم در مواقع بحرانی

پیام فارس - محمد نیکجو در نشست هماهنگی رسانه ای ستاد مدیریت بحران، اصحاب رسانه را نماینده افکار عمومی اجتماع برشمرد و از آنها برای عضویت و همکاری در قرارگاه رسانه ای ستاد بحران دعوت کرد.

اعلام آمادگی منطقه آزاد قشم برای کمک به حل مشکلات فرهنگی و اقتصادی جزیره هرمز

پیام فارس - صبح امروز پنجشنبه (۲تیرماه) و در جریان سفر دبیر شورایعالی مناطق آزاد به استان هرمزگان، سعید محمد به همراه مهدی دوستی استاندار هرمزگان و افشار فتح‌الهی رییس سازمان منطقه آزاد قشم، وارد جزیره هرمز شدند.

کیش میزبان بزرگترین رویداد اقتصادی و معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور

پیام فارس - چهاردهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و نهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی "کیش اینوکس" از ۲۵ تا ۲۸ مهر امسال در منطقه آزاد کیش برگزار می شود.

اجتناب از اظهارنظرهای غیرکارشناسانه و حفظ آمادگی و آموزش های لازم

پیام فارس - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به لزوم و حفظ آمادگی در شرایط فعلی و اجتناب از اظهارنظرهای غیرکارشناسانه بر پیگیری اخبار از طریق مراجع رسمی تاکید کرد.

آمادگی کامل نیروهای امدادی و ستادی کمیته بحران سازمان منطقه آزاد کیش با پیش‌بینی چندین مکان موقت اسکان

پیام فارس - رئیس ستاد مدیریت بحران کیش از آمادگی کامل این ستاد، و آماده‌سازی چندین مکان موقت جهت بهره‌وری در مواقع اضطراری خبر داد.

کیش میزبان جشنواره بین‌المللی جزیره فوتبال

پیام فارس - دبیرکل انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان جزیره کیش، از برگزاری جشنواره بین‌المللی "جزیره فوتبال" با حمایت و سیاستگذاری سازمان منطقه آزاد کیش و اجرای بخش خصوصی خبر داد

سفر دبیرکل مناطق آزاد سوریه به کیش

پیام فارس - "ایاد کوسا" با هدف بررسی ظرفیت های تجاری، صنعتی و گردشگری کیش برای ایجاد همکاری های دو سویه سرمایه گذاران سوری و ایرانی به این منطقه آزاد سفر کرد.

ورزش کیش در آستانه یک تحول تاریخی

پیام فارس - دومین نشست هیأت های ورزشی کیش با هدف بررسی راهکارهای جدید درآمدزایی و نحوه برنامه ریزی عملیاتی برای برگزاری رویدادهای بزرگ بین المللی با حضور مشاور و سرپرست اداره کل حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد.

ساير مطالب

چقدر باید نگران سویه XE باشیم

استفاده از ظرفیت‌ اقتصاد فرهنگی برای مهار مهاجرت از روستا به شهر

آمادگی جهاددانشگاهی فارس برای راه‌اندازی هنرستان‌های وابسته به سازمان‌ها

تایید صلاحیت 6 رئیس دانشگاه/تدوین برنامه چهار ساله شورای عالی انقلاب فرهنگی

شیراز می‌تواند قطب درمان پارکینسون باشد

اصول تغذیه سالم در ماه مبارک رمضان

حضور دانشگاه‌های ایرانی در 18 حیطه موضوعی "کیواس"در سال 2022

آغاز همکاری دانشگاههای شیراز و لایپزیک آلمان در زمینه دامپزشکی

زمان‌بندی آغاز آموزش حضوری دانشجویان در دانشگاه شیراز اعلام شد

فراخوان جشنواره نوآوری و فناوری شیراز اعلام شد

راهکارهای داشتن رژیم غذایی مناسب در ماه رمضان

برنامه غذایی مناسب در ماه مبارک رمضان، تضمین سلامتی

عکسی هشدارآمیز از تخت‌جمشید

توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان در گرو تفویض اختیارات به استان‌هاست

بزرگترین غار دست‌کندجهان را ببینید/ جنگلی در گرمای خرماپزان!

حرکت دانشگاه پیام نور به سمت رشته‌های کاربردی و بین رشته‌ای

جهاد تبیین قوام بخش بیانیه گام دوم است

هوای کلیه خود را داشته باشید

حمایت از ایده‌های علمی دانشجویان بسیجی

وضعیت مدیریت آب و خاک زیبنده نظام اسلامی نیست‌

ایران خشک با بارش اندک و تبخیر و فرسایش فراوان/باید طرح نودراندازیم

جشنواره جهادگران علم و فناوری فارس برگزار می‌شود

اجرای طرح پیمایش شیوع پوکی استخوان در فارس

لزوم توجه به تاثیرات آلودگی هوا بر سلامت جامعه

اهالی رسانه فعالانه در "جهاد تبیین" مشارکت داشته باشند

توسعه فرهنگ دینی، ضامن بقای نسل آینده انقلاب است

بررسی روند اجرای طرح آموزشی سرباز مهارت در شیراز

عملگرایی و دانش ابزار اصلی موفقیت در ارتقا فرهنگی دانشگاه است

تفکر ابری؛ اختلالی مغزی براثر کرونا

تخصیص 200 میلیارد تومان به بیمارستان اعصاب و روان در شهر صدرا

جهاد تبیین نیازمند مدیر جوان جهادیست

آموزش و مهارت افزایی اساس هر تحولی است

مصرف زیاد آزیترومایسین مخاطره‌آمیز است/تجویز آنتی بیوتیک‌ علمی و منطقی باشد

یک درصد جمعیت ایران مبتلا به صرع است

اهمیت فرهنگسازی اندیشه تمدن‌ساز در جامعه دانشگاهی

“مبانی ارگونومی و مهندسی عوامل انسانی” کتاب سال شد

همسان‌سازی حقوق اساتید دانشگاه‌ها مطالبه اعضای هیئت علمی عتف است

جهاد تبیین فریضه‌ای قطعی و فوری است

دانشجویان به جای مصادیق بر مسئله‌ها تمرکز کنند

وفاق ملی فارس رتبه سوم مناظره دانشجویان ایران را کسب کرد

یک شرکت دانش‌بنیان شیراز در اندیشه توسعه فناوری هواپیمای الکتریکی است

افزایش 2 برابری آثار ارسالی به جشنواره ملی “رویش”

بهره‌برداری از پروژه‌های دانشگاه شیراز با حضور معاون وزیر علوم

دانشگاه صنعتی شیراز می‌تواند پیشران باشد

افتتاح دانشکده شیمی دانشگاه صنعتی در شهر صدرا

راهکارهای غذایی برای افزایش ایمنی در برابر کرونا

پرهیز از یأس و شتابزدگی برای تولید علم

برگزاری پیش شتاب‌دهی هاب شیراز با عنوان "لبخند سوم"

دانشگاهیان در فارس 6 روز برای ثبت‌نام سفر عتبات فرصت دارند

ارائه الگوی مدیریت جهادی از بزرگترین دستاوردهای جهاددانشگاهی است

موسسه سرم سازی رازی و دانشکده دامپزشکی شیراز همکاری می‌کنند

ابتلای کودکان و نوزادان به کرونا در فارس افزایش یافته است

ظرفیت کنش‌گران در لایه‌های مختلف فرهنگ استفاده شود

پیام رئیس کارگروه دانشگاهیان فارس به مناسبت آغاز دهه فجر

تدارک دانشگاهیان فارس برای جشن انقلاب

نگاه‌های کلیشه‌ای به حوزه فرهنگ مانع نوآوری است

اُمیکرون هم کشنده است/اصرار بر حضوری بودن مدارس نا بجاست

ثبت‌نام و انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی از 9 بهمن‌ماه آغاز می‌شود

دلیل کوفتگی تاخیری به دلیل ورزش و روش درمان

ازسرگیری آموزش حضوری دانشجویان کارشناسی از بهمن ماه

جایگاه دانشگاه جهرم در برگزاری دوره‌های مهارت‌آفرینی کشور ارتقا یافت

تشکیل هسته های متخصص جهادی در دانشگاه های فارس

پنداشت‌های کلیشه‌ای عامل محدودیت زنان در کسب پست‌های مدیریتی است

مبادله تفاهمنامه همکاری معاون وزیر علوم با دانشگاه فنی و حرفه‌ای فارس

اثربخشی واکسن کرونا حداکثر 8 ماه است

ایجاد ٦٥ هزار فرصت شغلی دانش بنیان در کشور

تجمع تعدادی از دانشجویان دکتری تخصصی علوم پزشکی شیراز

دانشجویان بسیجی فارس بر قله پژوهش و فناوری کشور

بودجه پارک‌های استانی، ملی شد/برنامه وزارت علوم برای تشکیل شورای توسعه اقتصاد دانش‌بنیان

از مشخص شدن موسسات غیرمجاز جدید اعزام دانشجو تا حضوری شدن کلاس‌های دانشگاهی از بهمن

ظرفیت‌ دانشگاه‌ها برای تقویت تمدن اسلامی استفاده شود

تاثیرات تغذیه بر افسردگی

افزایش موارد ابتلا به دیابت در جوانان/مراقب سلامت خود باشید

سه عضو هیئت علمی علوم پزشکی شیراز در فهرست یک درصد برتر جهان

نشانه‌های اختلال یادگیری در کودکان

راز پوست صاف و درخشان زنان کره ای چیست؟

نکاتی که باید در سند جامع آب مد نظر قرار داد

میزبانی پارک علم و فناوری فارس از شهید گمنام

غبارروبی قبور شهدای مقاومت توسط کارکنان جهاددانشگاهی فارس

ارتباط صنعت و دانشگاه در عمل موفق نبوده است

یک پزشک بابلی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل شد

نمایشگاهی به وسعت چهاردهه تلاش

طرح برتر شهید احمدی روشن به دانشگاه اردکان رسید

استاد دانشگاه علوم پزشکی شیراز، برگزیده جشنواره علمی سینا شد

امتحانات پایان‌ترم دانشجویان تربیت مدرس بهمن‌ماه برگزار می‌شود

راه‌اندازی دفاتر اندیشکده‌های نهاد رهبری در دانشگاه‌های فارس

ضرورت برگزاری کرسی های آزاداندیشی وگفتمان های مشترک بین حوزه و دانشگاه

حسینی: عدالت دسترسی به خدمات پزشکی ضرورت است

نقش پروبیوتیک‌ها در سیستم ایمنی بدن

امکان بهره برداری اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد از سامانه ساجد وزارت علوم

برگزاری کنفرانس ملی آسیب‌های اجتماعی و روانی در پیام‌نور خرامه

شاخص‌هایی که به برتر شدن فارس در پژوهش و فناوری منجر شد

فارس من| امتحانات دانشگاه علوم پزشکی قزوین، آنلاین برگزار شود

افزایش همکاری‌های فارس با پاکستان در تبادلات علمی

خروجی وحدت حوزه و دانشگاه باید در جامعه مشهود باشد

طرحهای پژوهشی قابل اجرا حمایت می‌شوند

حمایت دانشگاه شیراز از طرح های علمی قابل اجرا

دانشگاه پزشکی شیراز دربرگزاری کنگره جهانی فناوری سلامت همکاری دارد

توجه به پژوهش از ارکان توسعه است

توجه به پژوهش از ارکان توسعه است