پیام فارس

آخرين مطالب

وزارت رفاه

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: هفته گرامیداشت دفاع مقدس زنده نگه داشتن فرهنگ شهادت است

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی به مناسبت هفته گرامیداشت دفاع مقدس با حضور در منزل شهید محمد کلاته با خانواده آن شهید والامقام دیدار و گفتگو کرد‎.‎

اجرای طرح ضربتی بازرسی از کارگاههای پر خطر استان خراسان شمالی

پیام فارس - طرح سراسری بازرسی ضربتی از کارگاههای پرخطر در سراسر کشور هم زمان در سطح استان خراسان شمالی با هدف پیشگیری از بروز حوادث ناشی از کار و رعایت دستورالعمل های ایمنی و بهداشتی آغاز شده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: سلامت جسمی و روحی کارگران با ورزش و تحرک امکانپذیر است

پیام فارس - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: توجه و توسعه فعالیت‌های ورزشی، افزایش همبستگی اجتماعی محیط‌های کارگری و در نتیجه سلامت جسمی و روحی را به دنبال دارد.

شناسایی موانع توسعه طرح های نوآورانه واحد های اقتصادی استان خراسان شمالی در دستور کار قرار گرفت

پیام فارس - طی بازدیدی که توسط سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان شمالی و جمعی از مدیران ارشد متولی اشتغال استان از تعدادی از شرکت تعاونی های شایسته تقدیر و محل فعالیت کارآفرینان برتر عضو هیات امنای کانون کارآفرینان استان صورت گرفت موانع پیشرفت و توسعه این واحد ها مورد بررسی قرار گرفت.

در نشست شورای هماهنگی دستگاه‌های اجرایی لرستان تاکید شد: افزایش و همسان سازی حقوق بازنشستگان ضروری است

پیام فارس - نماینده مردم شهرهای کوهدشت و رومشکان گفت : این انتظار از دولت می رود تا هر چه زودتر در خصوص افزایش و همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اقدام کند .

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران: دولت مردمی سیزدهم با جدیت در حال توسعه بخش تعاون است

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: ۵۴ تعاونی توسعه روستایی با تفاهم‌نامه وزارتخانه و بنیاد علوی در راستای محرومیت‌ زدایی در استان ایجاد شده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: آسیب های اجتماعی کارگران منجر به کاهش بهره وری در کارخانجات می شود

پیام فارس - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: آسیب های اجتماعی و اعتیاد در جامعه کار و تولید هم منجر به کاهش بهره‌وری در کارخانجات و مشکلات در خانواده ها می گردد.

حوادث ناشی از کار در کارگاه های ساختمانی سیستان و بلوچستان ۴۶ درصد کاهش یافت

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: با تشدید برنامه های بازرسی و نظارتی بر کارگاه های ساختمانی، خوشبختانه در پنج ماه نخست سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، ۴۶ درصد کاهش حوادث ناشی از کار را در کارگاه های ساختمانی شاهد هستیم.

اشتغال بیش از ۷۰۰ مددجوی بهزیستی زنجان طی یکسال گذشته

پیام فارس - مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: با کارهای انجام گرفته طی فعالیت یک‌ساله دولت سیزدهم و با منابع ۳۶ میلیارد تومانی از محل تسهیلات اشتغالزایی و مشوق های بیمه ای و غیره برای بیش از ۷۰۰ مددجو شغل ایجاد شده است.

رشد ۱۶۰درصدی بیمه شدگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر ایلام

پیام فارس - مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان ایلام از رشد ۱۶۰درصدی بیمه شدگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان ایلام در یکساله دولت سیزدهم خبر داد و گفت: ۱۲۰۵ نفر تا پایان مرداد ماه سال جاری تحت پوشش بیمه قرار گرفتند.

مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره‌وری نیروی کار: خروجی کارآفرینی می‌تواند به کسب‌و‌کار منجر شود

پیام فارس - مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره‌وری نیروی کار گفت: کارآفرینی یک نگرش و تفکر است که خروجی آن می‌تواند منجر به کسب‌و‌کار شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان تاکید کرد: اهتمام جدی برای حل مشکلات قشر کارگری و بخش تعاون

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در مراسم تجدید میثاق با شهدا خواستار اهتمام جدی برای حل مشکلات قشر کارگری و بخش تعاون شد.

رتبه دوم خراسان شمالی در مدت زمان رسیدگی به پرونده های دعوی کارگر و کارفرما

پیام فارس - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی گفت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی با تسریع در ارائه خدمات توانست رتبه دوم مدت زمان رسیدگی به پرونده های دعوی کارگر و کارفرما در ۵ ماهه نخست سال جاری را به خود اختصاص دهد.

بازارچه دائمی تعاونی در مرکز استان بوشهر راه‌اندازی می شود

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر از راه‌اندازی بازارچه دائمی تعاونی در مرکز استان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: تمام محصولات تولیدی تعاونی‌ها در بازارچه دائمی بوشهر عرضه می‌شود.

گیلان از لحاظ تعداد تعاونی های توسعه و عمران در رتبه دوم کشور قرار دارد

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: از لحاظ تعداد تعاونی های توسعه و عمران رتبه دوم کشور را داریم و در تلاش هستیم تا ضمن تشکیل این تعاونی در شهرستان های باقیمانده زمینه فعالیت برای این شرکت ها را نیز فراهم کنیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر تاکید کرد: توسعه کارآفرینی و اشتغال در قالب تعاونیها در دولت سیزدهم

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر به مناسبت هفته تعاون و در تشریح ابعاد مختلف حوزه تعاون و دستاوردهای دولت سیزدهم قبل خطبه های نماز جمعه بوشهر به ایراد سخن پرداخت.

ایران آماده انعقاد تفاهم‌نامه گسترش تعاملات اقتصادی بخش تعاون/ تعاون عامل تحکیم‌بخش صلح و دوستی در جهان

پیام فارس - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با هماهنگی وزارت امورخارجه آماده انعقاد تفاهم‌نامه گسترش تعاملات اقتصادی بین بخش تعاون ایران و سایر کشورها هستیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: حمایت از تعاونی های توسعه و عمران گامی موثر در مردمی کردن اقتصاد است

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: با تشکیل دو تعاونی در هفته تعاون سال جاری جمعا ۹ شرکت داریم و به دنبال تشکیل اتحادیه تعاونی های توسعه و عمران نیز هستیم.

افتتاح اولین واحد‌های مسکونی طرح اقدام ملی مسکن در زاهدان

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان گفت: در آخرین روز از هفته تعاون، با حضور ویدئو کنفرانسی رییس جمهور، ۴۵۷ طرح تعاونی سراسر کشور از جمله تحویل اولین واحد‌های مسکونی اقدام ملی مسکن در زاهدان افتتاح شد.

اشتغالزایی ۶۳ هزار و ۷۰۰ نفر در ۵ هزار و ۳۷۹ شرکت تعاونی استان کرمان

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمان همزمان با هفته تعاون با اشاره به اشتغالزایی ۶۳ هزار و ۷۰۰ نفر در ۵ هزار و ۳۷۹ شرکت تعاونی استان کرمان گفت: ظرفیت بخش تعاون بسیار زیاد است و اگر در حوزه مسکن شرکت‌های تعاونی ورود نمی‌کردند نه طرح مسکن مهر داشتیم و نه طرح مسکن ملی.

تعاونگران استان کرمانشاه از مزایای بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر بهره مند می شوند

پیام فارس - همزمان با هفته تعاون و در راستای تحقق تفاهم نامه کشوری و بهره مندی تعاونگران استان کرمانشاه از مزایای بیمه روستاییان، تفاهم نامه همکاری فی مابین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صندوق بیمه روستاییان، کشاورزان و عشایر استان منعقد شد.

همایش بزرگ تجلیل از تعاونی های برتر کردستانی برگزار شد

پیام فارس - همایش بزرگ تجلیل از تعاونی های برتر استان کردستان، با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، مدیران ارشد استانی و جمعی از تعاونگران استان برگزار و از تعاونی برتر کردستانی تجلیل شد.

بازسازی روحیه تعاون کاری اساسی است

پیام فارس - معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، بازسازی روحیه تعاون را کاری اساسی در حوزه تعاون اعلام کرد.

تعاونی‌های کردستان تاکنون برای بیش از ۱۷ هزار نفر به طور مستقیم ایجاد اشتغال کرده اند

پیام فارس - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی کردستان در برنامه زنده تلویزیونی "روژمان" همزمان با هفته تعاون گفت: تعاونی‌های کردستان تاکنون برای بیش از ۱۷ هزار نفر به طور مستقیم ایجاد اشتغال کرده اند.

شاغلین فصلی در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر زنجان عضو می‌شوند

پیام فارس - مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان زنجان گفت: کارگران و شاغلین فصلی جزو جدید ترین گروه هایی هستند که می توانند به عضویت این صندوق درآمده و از مزایای آن بهره بگیرند.

تاکید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی بر حضور میدانی برای رفع مشکلات واحدهای نیمه تعطیل

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: تلاش های جهادی و حضور میدانی کارکنان تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی در محل کارگاههای تعطیل و نیمه تعطیل استان جهت رفع مشکلات و احیاء دوباره آنها به صورت مستمر انجام می شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان: تعاونی‌ها آماده کمک به رشد استان هستند

پیام فارس - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: با توجه به ظرفیت بالای بخش تعاون در استان اعلام می کنیم تعاونی‌ها آماده کمک به رشد استان هستند.

افزایش ۷۷ درصدی تسهیلات پرداختی به تعاونی‌ها

پیام فارس - سرپرست بانک توسعه تعاون در حاشیه بازدید از نمایشگاه «رسم تعاون» به تشریح اقدامات یک‌ساله بانک توسعه تعاون در دولت مردمی سیزدهم پرداخت.

تشکیل ۲۹ تعاونی در دولت مردمی سیزدهم در سمنان

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: سیاست های کلی بخش تعاون در ایجاد اشتغال مولد برای فارغ التحصیلان و افراد فاقد شغل می تواند نقش موثری ایفا کند.

دلخوش: برنامه هفتم توسعه کشور با نگاه ویژه به بخش تعاون تدوین می‌شود/ بسطامی: کمبود قانونی در بخش تعاون وجود ندارد

پیام فارس - رئیس فراکسیون تعاون مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بخش تعاون از نظر وضع قوانین بسیار غنی است، گفت: برنامه هفتم توسعه کشور با نگاه ویژه به بخش تعاون تدوین می‌شود.

کریمی‌بیرانوند: سراسر کشور به زودی باید به سامانه جامع اشتغال اتباع خارجی متصل شود

پیام فارس - سامانه جامع اشتغال اتباع خارجی با حضور «محمود کریمی‌بیرانوند» معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال و «محسن ابراهیمی» مدیرکل اشتغال اتباع خارجی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ۱۴ استان رونمایی شد.

تعاونی‌های مرزنشین استان کرمانشاه امسال ۸۳ میلیون دلار کالا صادرات کردند

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با اشاره به فعالیت ۱۷ تعاونی و یک اتحادیه تعاونی مرزنشین در شهرستان‌های مرزی استان، گفت: تعاونی‌های مرزنشین استان کرمانشاه در پنج ماه سپری شده از سال جاری بیش از ۸۳ میلیون دلار کالا صادرات کردند.

۴۵۷ طرح تعاونی در هفته تعاون ۱۴۰۱ افتتاح می‌شود

پیام فارس - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ۴۵۷ طرح تعاونی در هفته تعاون ۱۴۰۱ با سرمایه‌گذاری بیش از چهار هزار میلیارد تومانی افتتاح می‌شود.

۵۵۰ ویژه برنامه در هفته تعاون سیستان و بلوچستان اجرا می‌شود

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: ستاد بزرگداشت هفته تعاون استان از ۷ لغایت ۱۳ شهریور ماه حدود ۵۵۰ برنامه را در سراسر استان پیش بینی و تدارک دیده است که با مشارکت دستگاه های عضو ستاد و مسئولان استانی و شهرستانی برگزار می‌شود.

سیستان و بلوچستان رتبه چهارم ایجاد اشتغال را به خود اختصاص داد

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان بلوچستان گفت: با اقدامات مطلوب دولت سیزدهم و مدیریت استاندار و همکاری مدیران دستگاه‌های اجرایی این استان رتبه چهارم در سامانه رصد اشتغال را کسب کرد.

دیپلماسی اقتصادی بخش تعاون ایران تقویت می‌شود

پیام فارس - معاون امور تعاون وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی با اشاره به حمایت از ۳۱۰ تعاونی برای شرکت در نمایشگاه‌های بین‌المللی داخلی و خارجی در دولت سیزدهم، اظهار کرد: دیپلماسی اقتصادی بخش تعاون ایران تقویت می‌شود.

افتتاح طرح شاخص استان زنجان همزمان با هفته تعاون

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: شرکت آلتون تجارت نگین خاورمیانه به عنوان طرح شاخص استان برگزیده و در هفته تعاون افتتاح خواهد شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: تحقق نهادینه شدن فرهنگ ورزش در محیط های کاری، نیازمند آموزش و الگوسازی است

پیام فارس - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با حضور در محل کار محمد ماهیدشتی کارگر شرکت ذوب آهن بیستون و دارنده مدال طلای نخستین مسابقات بین المللی شرکت های جهان در رشته دو و میدانی از ایشان تجلیل کرد و تحقق نهادینه شدن فرهنگ ورزش در محیط های کاری، نیازمند آموزش، تکرار، از خودگذشتگی و الگوسازی است.

ساير مطالب

استاندار فارس: شهرداران به کاهش حاشیه نشینی کمک کنند

سرلشکر باقری: توصیه ما به کشورهای همسایه عدم اتکا به بیگانگان است

درخواست شورای همکاری خلیج فارس برای حذف محتوای ضداسلامی از پلتفرم آمریکایی

استاندار فارس: بسته های سرمایه گذاری آماده ارائه به سرمایه‌گذاران است

النخاله: فرار 6 اسیر فلسطینی از زندان جلبوع انقلاب جدیدی را شکل داد

فرار 6 اسیر فلسطینی از زندان جلبوع انقلاب جدیدی را شعله ور کرد

رویداد ملی تبیین گران بدون مرز در شیراز برگزار می‌شود

بهترین راه تامین منافع مردم همیاری همه جریان‌هاست

تدوین زمان‌بندی برای سرمایه‌گذاری یکسال آینده در شهر سلامت

شهردار جدید شیراز کیست؟

شهادت اسیر فلسطینی بیانگر تداوم جنایت علیه اسرا است

عباسی: قیمت حامل‌های انرژی باید به تدریج واقعی شود

اجرای طرح مدیریت خانواده درفارس/زنان کارمند ساعت 12 تعطیل می شوند

قرارگاه فرهنگی با هدف مدیریت میدان شکل گرفته است

جزئیات توقیف و رهاسازی شناور بی سرنشین آمریکایی توسط نیروی دریایی سپاه

استفاده بی بی سی از عنوان مجعول به جای خلیج فارس

اعلام جزئیات توقیف و رهاسازی شناور بی سرنشین آمریکایی

کاهش کاندیداهای شهرداری شیراز به 4 نفر/فشار سیاسی محسوس نیست

ادعای واشنگتن مبنی بر اقدام ایران برای تسخیر یک پهپاد آمریکایی در خلیج فارس

سفرهای شهرستانی استاندار فارس به روایت آمار

مقتدی صدر دست به اعتصاب غذا زد

پیشنهاد دولت برای افزایش حقوق کارمندان

تجمع اعتراضی به بازداشت اسیر عواوده مقابل بیمارستان صهیونیست‌ها + تصاویر

بازدید وزیر علوم از پردیس آموزشی و درمانی ابوعلی سینا

اعزام سفیر امارات به ایران به نفع منطقه است

ماموریت جدید سپاه / سبزپوشان تا بیخ گوش آمریکا پیش می‌روند؟

معاون رئیس‌جمهور: ساختار بودجه کشور نیازمند فرمولی یکسان است/ نقشه راه اقتصادی برای فارس تدوین شود

منطقه آزاد لامرد کلید اتصال به دریا است/تدوین آیین نامه حمایت از ماندگاری نخبگان

نماینده مردم داراب: عملکرد بانک‌ها در حوزه کشاورزی مطلوب نیست

بهره برداری و کلنگ زنی 230 میلیارد تومان پروژه در لامرد

نماینده مجلس خبرگان: دولت سیزدهم اقتصاد کشور را به برجام گره نزد

جذب هدفمند دانشجو در دانشگاه آزاد

اختیارات دولتی در حد امکان به مردم واگذار شود

گره‌هایی که با پیگیری استاندار فارس گشوده شد

قالیباف: اصلاح قانون انتخابات تا مهر ماه به مجلس می‌آید

تکمیل واکسیناسیون کرونا قبل از پیاده روی اربعین لازم است

تقویت نشاط و امید، خروجی فعالیت‌های اطلاع‌رسانی هفته دولت باشد

شورای نگهبان لایحه اصلاح تامین مالی تحویل مواد اولیه قیر را تایید کرد

تایید لایحه مربوط به تامین مالی تحویل مواد اولیه قیر به دستگاه‌های اجرایی

لایحه اصلاحی قیر در شورای نگهبان تایید شد

توصیه استاندار فارس به پزشکان جوان: خدمت به بیمار را بالاترین وجهه همت خود قرار دهید

استاندار فارس به نقدهای کارشناسی شده رسانه ها جایزه می دهد

پروژه ناتمام در فارس افتتاح نمی شود/بهره برداری و کلنگ زنی 700طرح

کنعانی: دولت آمریکا رکورددار مداخله و کودتا علیه کشورهای مستقل است

امام جمعه سنندج: آزادگان در سخت‌ترین شرایط پای انقلاب ماندند

امام جمعه شیراز: توهین به مقدسات مسلمانان بی‌جواب نمی‌ماند

ماجرای سلمان رشدی درسی بود برای تمام بشریت

نگرانی مقامات امنیتی تاجیکستان و روسیه از فعالیت گروه‌های تروریستی در افغانستان

معاون رئیس‌جمهور: دور جدید نشست‌های آیت‌الله رئیسی با نمایندگان مجلس به شیوه جدید آغاز شده است

لزوم تبیین خدمات "دولت مردم" در استان فارس؛ پروژه‌ها راستی‌آزمایی می‌شوند

بخشی از اعتبارات دولتی به پشتیبانی از سازمان‌های مردم‌نهاد اختصاص یابد

حماسه آفرینی آزادگان هرگز فراموش نخواهد شد

ایجاد منطقه آزاد در لامرد سکوی پرش این شهرستان است

روایت رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از وضعیت امنیت در خلیج فارس و تنگه هرمز

تاکید رئیس ستاد کل نیروهای مسلح بر همکاری ارتش و سپاه در گشت‌های دریایی دوردست

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح: نیروی دریایی سپاه به حد تراز انقلاب اسلامی رسیده است

پیام امیرعبداللهیان و کنعانی در سالروز بازگشت آزادگان به میهن

هیچ دستگاهی حق قطعی حامل های انرژی صنایع در فارس را ندارد

رئیس جدید اداره بهزیستی شهرستان مهر معارفه شد

ضرورت استفاده اساتید درس دفاع مقدس از ابزارهای نوین انتقال مفاهیم

استاندار فارس: کمک به کودکان اوتیسم کمک به استحکام خانواده است

اسرائیل درخواست تجدید نظر برای آزادی اسیر خلیل عواوده را رد کرد

دولت و مجلس در یک‌سال گذشته چگونه عمل کرده‌اند؟

سکوت در قبال فتنه‌انگیزان جایز نیست

استاندار فارس: دولت سیزدهم اهل بزرگنمایی نیست

سرپرست فرمانداری شهرستان لامرد منصوب شد

استاندار فارس: در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از نظرات مردم استفاده شود

اختصاص سهمیه بیمه به کارگران ساختمانی سپیدان و بیضاء

اولویت بندی و مطالعه 40 پروژه کلان برای توسعه همه جانبه فارس

واکنش کوثری به ماجرای موسوی: چنین حرکاتی نزد افکار مردمی مردود و بی تاثیر است

استاندار فارس: اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام بیمارستانی بر اجرای طرح های جدید اولویت دارد

راهکار‌های مناسب در راستای احقاق حقوق عشایر فارس

استقبال مطبوعات شیراز از سخنان استاندار فارس در دفاع از خبرنگاران

افزایش نظارت بر چرخه توزیع کالا و رعایت حقوق مصرف کننده

پیام رئیس قوه قضائیه به مراسم تشییع و خاکسپاری شهید اسکندری

استاندار فارس: عاشورای امسال بیانگر چهره واقعی شیراز است

پیام رئیس جمهور به مراسم تشییع و خاکسپاری سردار شهید اسکندری

سید حسن خمینی: جنایات رژیم صهیونیستی در روزهای قرین با شهادت ما را به یاد جمله امام خمینی می‌اندازد که «خون بر شمشیر پیروز است»/ اضمحلال ستم در مکتب پیامبر(ص) و اهل بیت مکرمش جز از مسیر سرخ عاشورا ممکن نیست

احیاء و بازسازی قنوات با اولویت دنبال می‌شود

پرداخت 30 میلیارد تومان خسارت سیل به طور موقت به استان فارس

لزوم راه اندازی کنسرسیوم صنایع الکترونیک در استان فارس

تعیین تکلیف پتروشیمی‌های فارس با پیگیری استاندار فارس

یک طبقه از برج فناوری فارس به توسعه نوآوری صنعت نفت اختصاص یابد

نقص فنی علت بروز حادثه برای جنگنده سوخو 22

عملکرد جهادی حوزه راه و راهداری در سیل اخیر قابل تقدیر است

تلاش دشمن برای ایجاد ناآگاهی نسل جوان با مکتب عاشورا

دولت سیزدهم دولت فرصت است/ما نیازمند شهدا هستیم

دروغگویی سران رژیم صهیونیستی

نماینده مرودشت: بیشترین خسارت سیل به حوزه راه و کشاورزی است

قطعات یکم تا ششم آزاد راه شیراز ،در ماه‌های آینده افتتاح می شود

استاندار فارس: محور ورودی شیراز-اصفهان بازگشایی شد

گفت‌وگوی امیرعبداللهیان با وزیر خارجه قطر درباره تحولات منطقه‌ای

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلام فارس منصوب شد

برگزاری لیگ مناظره در فارس/دانشجویان مطالبه گر عامل پویایی‌اند

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور به استان فارس سفر کرد

واکنش بسیج دانشجویی فارس نسبت به اظهارات نماینده مردم شیراز در خصوص سیل استهبان

دیوار های بی اعتمادی در حال فروریخت است

حضور معاون سیاسی استاندار فارس در عملیات یاری مصدومان یک حادثه

رئیس مجمع نمایندگان فارس: به تحقق برنامه‌های دولت مردمی کمک می‌کنیم

استاندار فارس: مدیران به دنبال مانع زدایی و نه مانع تراشی باشند