پیام فارس

آخرين مطالب

شهرداری تهران

افزایش زمان سرویس‌دهی خط ۵ مترو به دلیل مسابقه فوتبال پرسپولیس و فولاد خوزستان

پیام فارس - مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از افزایش زمان سرویس‌دهی خط ۵ به منظور خدمات رسانی مناسب به تماشاگران مسابقه فوتبال پرسپولیس و فولاد خوزستان، در روز جمعه ۲۸ مردادماه ۱۴۰۱ خبر داد.

رنگ‌آمیزی و شستشوی تمامی پل‌های عابر پیاده معابر غربی تهران

پیام فارس - شهردار منطقه ۲۲ با اشاره به اینکه یکی از اهداف طرح تحول نگهداشت شهر پایش محلات در حوزه خدمات شهری است، گفت: در نظر داریم تمامی پل های عابرپیاده موجود در این منطقه غربی شهر تهران را مورد شستشو و رنگ آمیزی قرار دهیم.

هزار و ۴۰۰ اتوبوس شرکت واحد بازسازی می‌شوند/ورود بخشی از اتوبوس‌های بازسازی‌شده به ناوگان از مهر

پیام فارس - مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در مراسم معارفه بازرس قانونی این شرکت که با حضور رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران برگزار شد، با ارائه گزارشی از اقدامات اجرا شده و برنامه‌های پیش‌بینی شده شرکت واحد به منظور ارتقاء و توسعه خدمات ناوگان اتوبوسرانی، لزوم حمایت شورای شهر برای دست‌یابی به اهداف مورد نظر به این منظور را مورد تأکید قرار داد.

قطع ۱۸۷ درخت در مجموعه ورزشی انقلاب/ وزارت ورزش به موضوع ورود کند

پیام فارس - رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به خشکاندن و قطع ۱۸۷ درخت در مجموعه ورزشی انقلاب از وزارت ورزش و جوانان خواست به موضوع ورود کند.

ملاقات مردمی ۴ ساعته رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران با شهروندان

پیام فارس - رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران به همراه جمعی از معاونان و مدیران بازرسی در پنجمین دیدار چهره به چهره با شهروندان و کارکنان شهرداری به درخواست‌ها و مطالبات آنها پاسخ داد.

تحویل اتوبوس‌های جدید به تهران در هفته دولت/ امسال مردم تحول در اتوبوسرانی را حس خواهند کرد/ اورهال ۵۰۰ دستگاه اتوبوس تا بازگشایی مدارس

پیام فارس - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از ورود اولین سری اتوبوس‌های جدید پایتخت به ناوگان اتوبوسرانی خبر داد و گفت: امسال وزارت کشور، ماهیانه ۱۰۰ تا ۲۰۰ دستگاه اتوبوس را به شهرداری تهران تحویل خواهد داد.

مهارت آموزی به دختران نوجوان در کارگاه آزمایشگاه نوآوری منطقه ۱۹

پیام فارس - سرپرست شهرداری منطقه ۱۹ گفت: کارگاه آزمایشگاه نوآوری در راستای اجرای طرح «هزار امید» با حضور دختران نوجوان مناطق پهنه جنوب در بوستان شقایق منطقه ۱۹ برگزار می شود.

کیفیت هوای پایتخت مورد قبول است

پیام فارس - شاخص کیفیت هوای تهران در حال حاضر بر روی عدد ۹۴ قرار گرفته و کیفیت هوا قابل قبول است.

در خواست سروری از قالیباف برای بررسی خارج از نوبت طرح‌ها و لوایح شورای عالی استان‌ها

پیام فارس - رئیس شورای عالی استان‌ها از رییس مجلس درخواست کرد تا خارج از نوبت طرح‌ها و لوایح شورای عالی استان‌ها را بررسی کند و گفت: مشکل اصلی شورای عالی استان ها این است که ظرفیت قانونی که برای این شورادر قانون اساسی و توسط قوانین مجلس ایجاد شده، تشریفاتی شده است.

شیوه‌های جدید تصرف زمین در حریم تهران | آزادسازی ۲۳ هزار متر زمین در منطقه سوهانک

پیام فارس - شهردار ناحیه ۱۰ منطقه با بیان اینکه شیوه‌های متنوع تصرف زمین از سوی افراد سودجو در حریم شمال شرق تهران وجود دارد، گفت: به تازگی توانسته‌ایم، ۲۳ هزار متر زمین‌ در محدوده سوهانک تهران را از دست این افراد آزاد کنیم.

گذرنامه‌های تاریخ گذشته با مهر پلیس برای اربعین اعتبار دارند

پیام فارس - فرمانده کل انتظامی کشور از آمادگی پلیس برای اجرای ماموریت‌ها در ایام اربعین خبر داد و گفت: اگر گذرنامه ای تا یک ماه اعتبار داشت یا حتی اگر تاریخ آن به اتمام رسیده با مهر پلیس می توانند با آن تردد کنند.

ضرورت اخذ تاییدیه‌های ایمنی در توسعه و تجهیز مدارس منطقه ۱۹

پیام فارس - در نشست کمیته اجرایی طرح حمایت از توسعه و تجهیز مدارس منطقه ۱۹ بر ضرورت اخذ تاییدیه های ایمنی از سازمان نوسازی مدارس شهر تهران و معاونت های شهرسازی و معماری، فنی و عمرانی در اجرای این طرح تأکید شد.

برگزاری دومین جلسه کمیته تخصصی بازتوانی پس از بحران

پیام فارس - دومین جلسه کمیته تخصصی بازتوانی پس از بحران سازمان مدیریت بحران شهر تهران با هدف بررسی بخشی از برنامه‌ها و دستورالعمل‌های موجود در حوزه بازتوانی پس از بلایا و نیز بحث و ارائه نظر در خصوص تدوین سند بازسازی و بازتوانی کلانشهر تهران، برگزار شد.

وب‌سایت رسمی مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران آغاز به کار کرد

پیام فارس - وب سایت رسمی مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران و رئیس مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران ، شهرداران بیست کلانشهر کشور و برخی از مسئولان و مدیران ارشد مدیریت شهری تهران رسماً آغاز به کار کرد.

آیین رونمایی از سردیس سردار شهید حسین همدانی

پیام فارس - صبح روز چهارشنبه ۲۶ مردادماه ۱۴۰۱، در مراسمی با حضور ناصر امانی عضو شورای اسلامی شهر تهران، سردار حسن حسن‌زاده فرمانده سپاه حضرت محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ، رضا صیادی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران و وحیدرضا انارکی محمدی شهردار منطقه ۲۲ شهر تهران از سردیس سردار شهید حسین همدانی در ابتدای اتوبانی مزین به نام آن شهید رونمایی شد.

رمزگشایی از هیاهوی مجازی درباره رأی اخیر دیوان/ تقلای سیاسی برای زیر سوال بردن انتصاب شهردار تهران

پیام فارس - دیوان عدالت اداری به نوعی بر آیین‌نامه مصوب سال ۹۷ درباره شرایط احراز تصدی شهردار مهر تثبیت زده؛ همان آیین‌نامه‌ای که در زمان شهردار شدن زاکانی ملاک عمل بوده است.

واکسیناسیون سیار در پایتخت

پیام فارس - شرکت شهرسالم با راه‌اندازی پایگاه‌های سیار واکسیناسیون تزریق دوز چهارم را آغاز کرده است.

تخفیف ویژه پارکینگ جنوبی بوستان بزرگ ولایت برای شهروندان منطقه ۱۹

پیام فارس - سرپرست شهرداری منطقه ۱۹ از تخفیف ویژه نرخ ورود و حق توقف وسایل نقلیه در پارکینگ عمومی واقع در ضلع جنوبی بوستان بزرگ ولایت به منظور رفاه حال شهروندان و استقبال بیشتر برای حضور در این بوستان خبر داد.

سرعت در منطقه ۷ کنترل می‌شود

پیام فارس - سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه ۷ گفت: سرعتکاه های آسفالتی به منظور آرام سازی و کنترل تردد خودروها در ۳ نقطه از معابر این منطقه اجرا شد .

مطالعه داستان‌های موفق و تمرین نوشتن در شما تغییر ایجاد می‌کند

پیام فارس - علی کاشفی، نویسنده حوزه کودک و نوجوان در کارگاه «نگارش داستان دینی برای کودک و نوجوان» گفت: مطالعه داستان های موفق، تمرین نوشتن و بسیار نوشتن در شما تغییر ایجاد می کند؛ تجربه ها ما را از درون بزرگ کرده و تأثیراتی ماندگار و ژرف در ما ایجاد می کند و در نهایت به روش، منش و کنش تبدیل می‌شود.

آخرین وضعیت فعالیت زنان آتش‌نشان در تهران/ تعیین تکلیف ۱۶ تن تا ماه آینده

پیام فارس - مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با تشریح آخرین وضعیت جذب آتش‌نشانان زن در این سازمان از اختصاص ایستگاهی جداگانه برای زنان آتش‌نشان خبرداد.

تقدیر رئیس سازمان امور مالیاتی کشور از همکاری شهرداری تهران

پیام فارس - رئیس سازمان امور مالیاتی کشور در نامه ای خطاب به شهردار تهران، از تلاش ها و همکاری های ارزشمند مدیریت شهری، جهت پیگیری مستمر و مدیریت هوشمندانه مسائل فی مابین ادارات کل امور مالیاتی شهر تهران، مناطق و نواحی تابعه شهرداری تهران تقدیر و تشکر کرد.

تهران و کربلا خواهرخوانده شدند

پیام فارس - در آستانه اربعین تفاهم خواهرخواندگی بین تهران و کربلا برای افزایش همکاری دو شهر امضا شد.

آغاز پروژه تامین روشنایی محدوده کوه گچی

پیام فارس - شهردار منطقه ۱۵ به همراه سرکلانتر ششم فاتب، جانشین دادستان ناحیه ۱۴، رئیس اداره برق بعثت و کارشناسان مربوطه و معاونین ذیربط شهرداری منطقه از روشنایی محدوده کوه گچی بازدید کردند.

فروش یک پلاک ثبتی در تهران برای توسعه مترو

پیام فارس - لایحه شهردار تهران در خصوص مجوز فروش و تصویب معامله پلاک ثبتی ۱۸۰۶۵ فرعی از ۶۷۱۸ اصل قطعه ۳ مفروز از پلاک ۳۲۶ بخش ۲ تهران (مجتمع ایستگاهی مترو دردشت) در هشتاد و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران بررسی و با حداکثر آراء تصویب شد.

اصلاح ایرادات نظام‌نامه مشارکت محله‌ای

پیام فارس - موضوع اعتراض هیات تطبیق فرمانداری تهران به نظامنامه مشارکت محله‌ای در هشتاد و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران مورد بررسی قرار گرفت و اصلاحات انجام شده با حداکثر آراء موافق به تصویب رسید.

نقص قوانین شهری در حوزه تشکل‌های مردمی

پیام فارس - عضو شورای شهر تهران بیان کرد: عمده‌ترین مشکلی که تشکل‌ها با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، نقص و فقدان قوانین و مقرره‌های شهری در حوزه مشارکت با تشکل‌ها است.

صدور احکام تبدیل وضعیت استخدامی ​​​​​​​دو هزار و ۲۳۵ نفر از مشمولین ماده ۲۱ ایثارگران

پیام فارس - مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری تهران با اشاره به ضوابط ابلاغی تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران، از صدور ۲هزار و ۲۳۵ حکم کارکنان ایثارگر شهرداری تهران خبر داد.

حریم سوهانک بار دیگر از دست متصرفین آزاد شد

پیام فارس - شهردار منطقه یک گفت: ساخت و ساز غیر مجاز در حریم سوهانک واقع در ناحیه ده شهرداری منطقه یک با حضور به موقع نیروهای اجرایی تخریب و آزادسازی شد.

صدور دستور بر روی تماس ۱۸۱ شهروند در مناطق ۱۲ و ۱۴ / بیشترین درخواست‌ها به حوزه‌های شهرسازی و خدمات شهری اختصاص یافت

پیام فارس - جلسه ارتباط مستقیم شهروندان با شهرداران و معاونان مناطق ۱۲ و ۱۴ برگزار و دستورات لازم برای رسیدگی به درخواست‌ ۱۸۱ شهروند صادر شد.

پله‌های خاموش پایتخت روشن می‌شوند

پیام فارس - هفده سال از نصب نخستین پل مکانیزه در پایتخت می‌گذرد و امروز بسیاری شهروندان تهرانی از خاموشی‌های مکرر پله برقی این پل‌ها گلایه دارند موضوعی که به گفته مسئولین مدیریت شهری در سازمان زیباسازی شهر تهران دنبال می شود. بخشی از پیگیری‌ها با وعده روشن شدن دوباره پله برقی ها و بخشی نیز با جمع‌آوری پله‌برقی ها و جایگزینی انها با روش هایی همچون زیرگذر.

نشست هم‌اندیشی مدیران حقوقی و درآمد مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران برگزار می‌شود

پیام فارس - نشست هم اندیشی مدیران حقوقی و کمیته تخصصی درآمد کمیسیون مالی و اقتصاد شهری مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران در روزچهارشنبه بیست و ششم مردادماه سال جاری برگزار می شود.

استفاده از ظرفیت‌های شستا برای تحقق اهداف قرارگاه جهادی تأمین مسکن

پیام فارس - سرپرست سازمان نوسازی شهر تهران گفت: از ظرفیت های شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) برای تحقق اهداف قرارگاه جهادی تأمین مسکن شهرداری تهران استفاده خواهد شد.

رای قاطع شورا به ریاست مهدی چمران

پیام فارس - اعضای هیات رئیسه ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران برای سال دوم انتخاب و معرفی شدند.

موتورسیکلت‌ها در بن‌بست تخلف

پیام فارس - رئیس پلیس راهور تهران از تشدید برخورد با موتورسیکلت‌های فاقد پلاک و پلاک مخدوش که امنیت و آسایش مردم را به مخاطره انداخته‌اند،خبر داد

موفقیت ایده‌ها در گروی حضور تمام عناصر مدیریت شهری/ باید مساله حضور زنان در مناصب تصمیم‌ساز نهادینه شود

پیام فارس - رییس ستاد توان‌افزایی و حمایت از سمن‌های شهر تهران بیان کرد: اگر قرار است ایده‌ها در طرح‌هایی مانند ریحان شهر پیاده‌سازی و موفق باشند، باید همه اجزای شهرداری مسئولیت‌ خود را بپذیرند و پای کار بیایند و اگر ما این مسئولیت‌ را بپذیریم، سایر مجموعه‌ها نیز به این عرصه ورود خواهند کرد.

احداث پهلوگاه اضطراری در بزرگراه امام علی(ع)

پیام فارس - شهردار منطقه۱۴ از احداث پهلوگاه اضطراری در بزرگراه امام علی(ع) با هدف ارتقای ایمنی ترافیکی در مسیر جنوب به شمال این بزرگراه و تسهیل و تسریع امدادرسانی به خودروهای آسیب دیده خبر داد.

مراسم بزرگداشت روز خبرنگار

پیام فارس - مراسم بزرگداشت روز خبرنگار با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران و اهالی رسانه در عمارت مسعودیه تهران برگزار شد.

تلاش شهرداری تهران برای خرید و راه‌اندازی دو کارخانه تولید آسفالت

پیام فارس - مدیرکل اداره هماهنگی فنی و عمرانی سازمان ها و مناطق شهرداری تهران گفت: خرید و راه اندازی ۲ کارخانه ۲۴۰ تنی تولید آسفالت در شرق و غرب پایتخت، همچنان در دستور کار معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران قرار دارد.

ساير مطالب

ارزش واحدهای نهضت مسکن چقدر است؟

دولت باید سهم 50 درصدی از هزینه تردد شهروندان با وسایل حمل و نقل عمومی را پرداخت کند

طراحی و احداث تصفیه‌خانه هزار مترمکعبی در منطقه 13

صدور مجوز برای شهرداری تهران برای مشارکت در برگزاری مراسم اربعین

تامین اقلام مورد نیاز هیئات‌ مذهبی از طریق فروشگاه‌های شهروند

بیست و هفتمین جلسه قرارگاه اجتماعی شهر تهران

بازدید رئیس شورای شهر تهران از بیمارستان کودکان حکیم در منطقه18

اینفوگرافیک | روایت درختان سبزی که محکوم به مرگ شدند

باغ‌هایی که گود شده‌اند

ضرورت ورود وزارت نیرو برای حل مشکل آب/ اکوپارک فرحزاد تا اواخر سال جاری در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد

بازدید اعضای شورای شهر از بیمارستان کودکان حکیم

ارتقای خدمت‌رسانی به شهر و شهروندان از اولویت‌های مدیریت شهری است

کارگاه «نگارش داستان دینی برای کودک و نوجوان» برگزار می‌شود

مردی که فقط یک ساعت میلیاردر بود

درخواست پلیس برای تجمیع کارت‌های بانکی

تخریب سازه غیرمجاز در خیابان خرمشهر

راه‌اندازی مرکز فرآموز سیار سلامت در بوستان‌های منطقه دو

جمع‌آوری 900 کیلوگرم پسماند خشک در منطقه 10

تندیس سردار شهید همدانی در تهران نصب می‌شود

دانشگاه الزهرا درختان کهنسال ده ونک را بدون مجوز شهرداری سر بُرید

وضعیت هوای پایتخت در روز جاری

اهالی کن چشم‌انتظار مصوبه شورای عالی شهرسازی

اهانت‌کنندگان به مدافعان حرم بر طبل رسوایی خود می‌کوبند

فعالیت گسترده شهرداری منطقه 22 در مرز خسروی/ 50 کیلومتر خدمات‌رسانی در پایانه مرزی غرب کشور

کشتی پرافتخارترین رشته ورزشی در ایران اسلامی است

توجه به حفظ محیط زیست و سلامت عزاداران در تکایای شهرداری منطقه 12

امضای تفاهم‌نامه همکاری سازمان ورزش شهرداری تهران و فدراسیون اسکیت

آغاز طرح ویژه بهسازی مراکز آموزشی و ستاد استقبال از مهر در منطقه 18

رتبه دوم منطقه14 در زمان پاسخگویی به مطالبات شهروندان

همفکری تهران و تبریز و انتقال تجربیات ساماندهی بافت‌های فرسوده

بررسی اثرات احداث خطوط جدید مترو تهران بر میزان جذب مسافر سایر خطوط

ساماندهی روددره فرحزاد به‌منظور مدیریت یکپارچه سیلاب

ایجاد دسترسی بلوار کاج به بزرگراه شهید همدانی؛ به زودی

خدمات‌رسانی اتوبوسرانی تهران به شرکت‌کنندگان در تجمع ابراز انزجار از جنایات رژیم غاصب صهیونیستی در نوار غزه

تجمع مردم تهران در اعتراض به جنایت‌های اخیر رژیم صهیونیستی

تکمیل 6 ایستگاه مترو از خط 6 در جنوب پایتخت تا 1402/ فاز نخست موزه صنعت تا سه ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد

خدمات‌رسانی به عزاداران حسینی در موکب قدمگاه امامزاده صالح (ع)

اقامه نماز ظهر عاشورا در منطقه 10

کاهش 10درصدی مصرف انرژی در شهرداری تهران تا پایان برنامه پنج ساله سوم

برپایی موکب‌های حسینی در باغ‌راه حضرت فاطمه زهرا (س)

خدمت‌رسانی به عزاداران حسینی در منطقه 13

تعداد دست‌فروشان فعلی پایتخت/ زیان انباشته شرکت شهربان 2هزار و 500 درصد کاهش یافته است

رمپ جایگزین پله‌برقی‌های خراب می‌شود | ویژگی‌ رمپ‌های جدید چیست؟

40سفر رایگان اربعین به عزاداران حسینی در منطقه 11 اهدا می‌شود

خیمه سوزان غروب عاشورا

جریمه سه میلیاردی برای خشک کردن چند درخت در نیاوران

برگزاری مراسم خیمه‌سوزان و اقامه نماز ظهر عاشورا در تکایا و اماکن عمومی منطقه 19

مراکز فعال اهدای خون در تاسوعا و عاشورای حسینی

برخورد قاطع بازرسی منطقه 4 با ساخت و سازهای غیرمجاز در ایام تعطیل

لزوم بروزرسانی بانک اطلاعاتی HSE در شهر تهران

ماساژ درمانی و انجام طب سوزنی ویژه کارکنان در مجتمع عروجیان بهشت زهرا(س)

رضایت عضو شورای اسلامی شهر تهران از عملکرد شهرداری منطقه 4

جزییات اقدامات جهادی سازمان مدیریت پسماند شهرداری پایتخت در مناطق سیل‌زده استان‌های تهران و یزد

راه شهدا با خدمت‌رسانی به شهروندان ادامه پیدا می‌کند

افزایش دو ساعته زمان فعالیت مترو تهران تا پایان دهه اول محرم/خدمات‌رسانی خط 5 طبق روال معمول انجام می‌شود

مسابقه عکس "نگاه عزادار" در منطقه 11 برگزار می‌شود

داور بین‌المللی تکواندو در جمع خانواده بزرگ سازمان ورزش شهرداری تهران

تشییع پیکر شهدای مدافع حرم

ماجرای درج تبریک عید غدیر در چند فاکتور میوه و تره‌بار چه بود؟

آغاز عملیات اصلاح هندسی زیرگذر روستای پلائین در منطقه 19

اجرای پویش آئینی زندگی حسینی در منطقه 17

فرصت‌سازی پدافند غیرعامل برای مدیریت شهری در راستای رفع نگرانی‌های شهروندان

ساماندهی معتادان متجاهر محله راه‌آهن آغاز شد

پیگیری اتصال 5 بیمارستان به مترو/ طرح جامع پدافند غیرعامل آماده رونمایی است

مدیریت شهری خود را در میدان حاضر و پاسخگو می‌داند/ضرورت استفاده از بانوان در یگان حفاظت

کارت ضابطین ویژه قضایی پرسنل انتظامی یگان حفاظت شهرداری پایتخت اهدا شد

یکی از وظایف سازمان مدیریت بحران افزایش اعتماد اجتماعی است

فعالیت 8 ماهه منطقه را به تصویر کشیدیم

تبدیل میدان آزادی به قطب برگزاری مراسم ملی و مذهبی پایتخت

برپایی 100 موکب و ایستگاه صلواتی در منطقه 14 به مناسبت ایام محرم

احداث 7 هزار و 500 متر مسیر دوچرخه در منطقه 4 طی هشت ماه

ورزش راهی برای رسیدن به کمال انسانی است

برگزاری شب شعر آیینی «مکتب سیدالشهدا(ع)» در فرهنگسرای خانواده

آغاز اجرای پروژه مناسب‌سازی معابر منتهی به منازل معلولین و جانبازان در پایتخت

تشییع و خاکسپاری لاله‌های زهرایی در منطقه 5

اینفوگرافیک | جزئیاتی درباره فعالیت اتوبوس‌های شب در تهران/ خطوط شلوغ اتوبوسرانی در شب‌های تهران کدامند؟

مشکل تامین مطمئن منابع مالی، موضوع مشترک سازمان‌ها و شرکت‌های قطار شهری در کشور

تکیه‌های قدیمی شهر جان‌گرفت

امضای تفاهم‌نامه ساخت 9 هزار واحد مسکونی جدید در تهران/مقدمات ساخت 50 هزار واحد مسکونی فراهم شد

رونق زندگی پیرامون حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)

استقرار پایگاه سیار واکسیناسیون شرکت شهر سالم در ساختمان شورای شهر

تنفس هوای مطلوب در تهران برای پنج روز متوالی

اگر هر دستگاهی بنا بر سهم خود در پایتخت ایفای نقش کند، تهران بدون نیاز به بودجه دولتی اداره می‌شود

برگزاری نمایشگاه عکس «تهران امروز» در مرکز ایرانشناسی وادبیات فردوسی کتابخانه ملی قرقیزستان

برگزاری نخستین نشست رابطان خبری مدیریت بحران تهران

لایروبی و رسوب‌برداری مستمر کانال‌ها و شبکه‌های اصلی منطقه 17

لزوم تأمین امنیت و آرامش شهروندان در بوستان‌ها با به‌کارگیری پتانسیل‌های منطقه 19

انتصاب «نصیری» به عنوان رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای راهبری برنامه چهارم مدیریت شهری

جانمایی سه هزار واحد مسکونی برای آتش نشانان پایتخت/از تجهیزات به‌روز در هفته های آینده رونمایی خواهد شد

انتخاب بازرس اصلی شرکت اتوبوسرانی و ناظر سازمان تاکسیرانی

جداسازی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات از معاونت برنامه‌ریزی شهرداری تهران

تهیه طرح جامع گردشگری قلعه گبری و احداث موزه شهدای دانش‌آموز در منطقه 20

هزار و 200 میلیارد تومان درآمد غیر نقد محقق شده است/ تحقق 50درصدی درآمدغیرنقد تا شهریور

کدام مناطق درخصوص درآمدهای غیرنقد فعال‌تر بوده‌اند؟

انطباق دوره برنامه‌های میان‌مدت با مدیریت‌شهری؛ زمینه‌ساز پاسخگویی

ذخیره‌سازی 1.5 میلیون مترمکعبی آب باران در تهران

بازدید اعضای شورای شهر از نمایشگاه نشان عاشقی

تزریق 3هزار دز واکسن یادآور کرونا در پایگاه‌های واکسیناسیون شهر سالم

اعزام روزانه نیروهای خدمات شهری منطقه 19 به امامزاده داوود (ع)

دیدار آیت‌الله اراکی با شهردار تهران