پیام فارس

آخرين مطالب

شهرداری تهران

اطلاعیه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران به‌ مناسبت روز جهانی بدون خودرو

پیام فارس - روابط عمومی و امور بین‌الملل معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با صدور اطلاعیه‌ای از شهروندان تهرانی دعوت کرد تا در مراسم روز جهانی بدون خودرو که روز جمعه ۳۱ شهریور همزمان با بسیاری از کلان‌شهرهای جهان در ۲۰ منطقه تهران نیز برگزار می‌شود، شرکت نمایند.

تلاش شهرداری تهران در بهسازی آسفالت بزرگراه‌ها گامی رو به جلو در کاهش تصادفات

پیام فارس - سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور جانشین پلیس راهور تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار شهر از عملکرد شهرداری تهران در بهسازی روکش آسفالت معابر تقدیر کرد.

تقدیر جانشین پلیس راهور از شهرداری تهران؛ بهسازی آسفالت بزرگراه‌ها گامی رو به جلو در کاهش تصادفات

پیام فارس - سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور جانشین پلیس راهور تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار شهر از عملکرد شهرداری تهران در بهسازی روکش آسفالت معابر تقدیر کرد.

افتتاح ۱۸ تقاطع تا پایان سال ۱۴۰۲ با هدف کاهش مسیر شهروندان تهرانی

پیام فارس - هادی حق‌بین معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهر، گفت: موفق شدیم اولین تقاطع سال ۱۴۰۲ را دو هفته گذشته در منطقه ۲ افتتاح کنیم و این دسترسی‌ها کاهش طول مسیر شهروندان را در پی خواهد داشت، بر همین اساس تا پایان سال، ۱۸ تقاطع را برای افتتاح برنامه‌ریزی کردیم و امیدواریم هر ماه، حداقل دو تقاطع تحویل شهروندان شود.

تقدیر پلیس از تلاش مدیریت شهری برای بهسازی آسفالت معابر/ معاون شهردار تهران: بهسازی روکش یال غربی آزادگان بزودی به اتمام می‌رسد

پیام فارس - بازدید از آخرین وضعیت بهسازی روکش آسفالت محور بزرگراه آزادگان ظهر امروز توسط مدیران معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران و پلیس راهور تهران بزرگ انجام شد.

اجرای روز جهانی بدون خودرو در مناطق ۲۲گانه تهران

پیام فارس - مدیرکل حمل و نقل عمومی و ترافیک شهرداری تهران گفت: باتوجه به اینکه جمعه ۳۱ شهریور روز جهانی بدون خودرو است در هرکدام از مناطق ۲۲ گانه یک محور را مشخص کردیم که روی خودروها بسته و روی مدهای حمل و نقل پاک متمرکز باشد.

تقدیر معاون وزیر کشور از عملکرد شهرداری تهران در مدیریت راهپیمایی اربعین

پیام فارس - سردار سید مجید میراحمدی معاون امنیتی وزارت کشور و رئیس ستاد اربعین کشور اظهار کرد: تحولات و اقدامات فراوانی را در مسیر اربعین شاهد بودیم ، از سهولت در تردد و فراهم بودن وسایل حمل و نقل گرفته تا امنیت کامل و خدمات بی‌شمار در آن سوی مرزها که رضایتمندی شهروندان و مردم را به دنبال داشت. بی شک شهرداری تهران در این رضایتمندی نقش مهمی را بر عهده داشت.

خبر خوب مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی؛ تا ۲ سال آینده همه آتش‌نشانان صاحب‌خانه می‌شوند

پیام فارس - مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی گفت: با دستور شهردار تهران تا دو سال آینده همه آتش‌نشانانی که از امکانات مسکن دولتی استفاده نکرده‌اند، صاحب‌خانه خواهند شد.

خبر خوب مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران؛ تا ۲ سال آینده همه آتش‌نشانان صاحب‌خانه می‌شوند

پیام فارس - مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی گفت: با دستور شهردار تهران تا دو سال آینده همه آتش‌نشانانی که از امکانات مسکن دولتی استفاده نکرده‌اند، صاحب‌خانه خواهند شد.

آغاز اجرای ۳ پروژه در منطقه ۱

پیام فارس - آیین آغاز اجرای ۳ پروژه فرهنگی، ورزشی و تفرجگاهی در منطقه ۱ و در محله ازگل برگزار شد. جزئیات این پروژه‌ها را در این ویدئو ببینید.

مرحله دوم طرح لاگ هوشمند اجرایی می‌شود

پیام فارس - معـاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی از برخورد با تاکسی هایی که در شهریورماه لاگ هوشمند ثبت نکرده اند، خبرداد.

افتتاح کانکس تجهیزات دوام مدارس همزمان با نواخته شدن زنگ «شکوفه‌ها»

پیام فارس - معاون بازیابی، توانمندسازی و مشارکت جامعه محور سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از افتتاح کانکس تجهیزات دوام در مدرسه دخترانه زهرا مردانی منطقه ۱۰ همزمان با نواخته شدن زنگ «شکوفه‌ها» توسط وزیر آموزش و پرورش در این مدرسه خبر داد.

دوران دفاع مقدس مظهر برترین ویژگی‌ها و صفات پسندیده جامعه ایرانی است

پیام فارس - سردار ناظر گفت: دوران دفاع مقدس مظهری از برترین ویژگی‌ها و صفات پسندیده جامعه ایرانی است که یک جامعه می‌تواند به خود ببالد؛ آن دوران مظهر حماسه، معنویت و دین‌داری است.

نورانیت شهدا هنوز تشعشع می‌ کند

پیام فارس - علیرضا فخاری گفت: نورانیت شهدا هنوز تشعشع می‌کند. دفاع مقدس برای یک مقطع هشت ساله نیست بلکه این محتوا برای تاریخ پیش‌رو آنقدر هادی است که باید سال‌ها مورد تحلیل قرار بگیرد.

مراسم سراسری «جهاد و مقاومت از دیروز تا امروز»

پیام فارس - مراسم سراسری «جهاد و مقاومت از دیروز تا امروز» با حضور جمعی از پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.

برگزاری دوره آموزشی نظام مدیریت محیط زیست

پیام فارس - شهردار منطقه ۹ از برگزاری دوره تخصصی آموزش نظام مدیریت محیط زیست ایزو ۱۴۰۰۱ با حضور رابطین محیط زیست ادارات شهرداری منطقه ۹ در راستای نگهداشت استاندارد ایزو ۱۴۰۰۱:۲۰۱۵ خبر داد.

توفیق خدمت‌رسانی به زائرین اباعبدالله‌الحسین گامی در جهت پاسداشت قیام عاشورا و فرهنگ حسینی است

پیام فارس - آیین تقدیر از خدام‌الحسین قرارگاه سامرا در مراسمی با حضور سیدمحمدرحیم مرتضوی شهردار منطقه ۹ و جمعی از مدیران ستادی برگزار شد.

منطقه ۱۹ با آماده سازی جایگاه رژه نیروهای مسلح به پیشواز هفته دفاع مقدس رفت

پیام فارس - شهردار منطقه ۱۹ گفت: جایگاه رژه نیروهای مسلح در روز ۳۱ شهریور همزمان با فرارسیدن گرامیداشت هفته دفاع مقدس با ارائه خدمات شهری ویژه در جوار حرم مطهر امام راحل در حال آماده‌سازی است.

مجموعه قائم پس از ۱۲ سال تابستان آینده به بهره‌برداری می‌رسد

پیام فارس - شهردار منطقه یک گفت: امیدواریم بتوانیم مجموعه فرهنگی ورزشی قائم با ۷۵۰۰ متر زیربنا که ۱۲ سال پیش شروع شده و نیمه کاره مانده بود را در اوایل تابستان ۱۴۰۳ به افتتاح برسانیم.

تشریح اقدامات منطقه ۱۶ در طرح استقبال از مهر

پیام فارس - محمد امین سالاری پور شهردار منطقه ۱۶ اظهار داشت: با توجه به رویکرد مدیریت شهری مبنی برآماده سازی شهر به منظور استقبال از مهر قلم، شهرداری منطقه تمام توان خود را برای رضایت و رفاه حال دانش آموزان و خانواده هایشان به کار می گیرد.

تمامی ساختمانها در زمان صدور پروانه و پایان کار ملزم به تامین پارکینگ در همان ساختمان و یا در شعاع ۲۵۰ متری آن ملک هستند

پیام فارس - معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران گفت: باتوجه به ضوابط و مقررات طرح تفصیلی شهر تهران تمامی ساختمانها در زمان صدور پروانه و پایان کار ملزم به تامین پارکینگ در همان ساختمان و یا در پارکینگهای دارای اسناد حقوقی در شعاع ۲۵۰ متری آن ملک از محل پارکینگ های اختصاصی محلی یا پارکینگهای مازاد سایر املاک هستند.

به کارگیری ۷۰ سامانه رصد و پایش حوادث در مرکز عملیات اضطراری شهر تهران

پیام فارس - رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در جریان بازدید شهرداران و مدیران استان مرکزی از مرکز عملیات اضطراری (EOC) شهر تهران ضمن معرفی سامانه‌های مختلف به کار رفته در این مرکز به تشریح عملکرد این سامانه‌ها و نحوه استفاده از آنها در حوادث مختلف پرداخت.

شهرداری تهران آماده استقبال از ماه مهر؛ از رایگان شدن حمل‌ونقل عمومی برای محصلین تا افزایش ظرفیت ناوگان

پیام فارس - سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: خدمات حمل و نقلی در مهرماه برای دانشجویان و دانش اموزان رایگان است. همچنین در «کیف پول الکترونیک حمل و نقل عمومی» تخفیف ۳۰ درصدی برای ماه مهر قائل شده‌ایم.

ایمنی سازه‌ها و زیرساخت های شهری با رویکرد قابلیت اعتماد

پیام فارس - خیرخواه، مدیر عامل سازمان مشاور فنی و مهندسی: در شهرداری تهران ۲۲۰۰ ساختمان ملکی وجود داردکه تهیه شناسنامه فنی و ایمنی برای این ساختمان ها با کمک تیمی از دانشگاه صنعتی شریف در دستور کار قرار گرفت و بر اساس دستور شهردار محترم کلان‌شهر تهران، برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت برای بهسازی لرزه ای ساختمان های آسیب پذیر مورد توجه قرار گرفت.

مخالفت شهردار تهران با ساخت خانه‌های ۲۵ متری/ چهار ایستگاه مترو تا ۲ هفته آینده افتتاح می‌شود

پیام فارس - شهردار تهران گفت: در مترو چهار ایستگاه و ۹ کیلومتر خط در خطوط ۶ و ۷ تا دو هفته آینده به بهره‌برداری می‌رسد و در کنار آن عملیات عمرانی خط ۱۰ آغاز خواهد شد.

اجرای فاز دوم تولید و توزیع کیسه های بادوام از بنرهای مستعمل میان  شهروندان

پیام فارس - شهردار منطقه ۹ از تهیه و تولید کیسه های بادوام از بنرهای مستعمل جهت استفاده بعنوان کیسه های خرید وتوزیع بین شهروندان در سطح منطقه با هدف کاهش مصرف کیسه های پلاستیکی خبر داد.

صفر تا ۱۰۰ تدارک ترافیکی برای استقبال از مهر/ شهرداری منطقه۶ به استقبال سال تحصیلی جدید می رود

پیام فارس - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه۶ از طرح ها و تمهیدات ویژه ترافیکی همزمان با فصل بازگشایی مدارس در قالب طرح استقبال از مهر خبر داد.

روز جهانی بدون خودرو در محله دوستدار کودک منطقه ۳ برگزار می‌شود

پیام فارس - ۳۱ شهریور ماه به عنوان «روز جهانی بدون خودرو» نامگذاری شده و فرصتی مغتنم برای ترویج دوچرخه سواری و پیاده روی است، بر این اساس شهرداری منطقه ۳ ویژه برنامه ای را در محله دوستدار کودک برگزار خواهد کرد.

تلاش برای خدمات اثربخش، خلاقانه و ماندگار

پیام فارس - مراسم تکریم و معارفه معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۱۴ با حضور، امیر یزدی شهردار و مدیران شهری منطقه برگزار شد.

نمایشگاه نقاشی روز جهانی صلح به قلم کودکان و نوجوانان

پیام فارس - همزمان با روز جهانی صلح، نمایشگاه نقاشی «صلح جهانی شایسته همه کودکان» با همکاری انجمن حمایت از حقوق کودکان، موسسه فرهنگی هنری پژوهشی صبا (وابسته به فرهنگستان هنر) و فرهنگسرای خانواده پنجشنبه ۳۰ شهریور ساعت ۱۶ برپا می‌شود.

برگزاری اولین دوره مهارت افزایی فعالان سلامت پهنه شرق در منطقه ۱۵

پیام فارس - معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۵ گفت: باب الرضای تهران میزبان اولین دوره آموزشی توانمندسازی و مهارت افزایی فعالان سلامت پهنه شرق تهران برای دستیابی به محله حامی سلامت شد.

یک روز بدون خودرو در منطقه ۹

پیام فارس - شهردار منطقه ۹ از برگزاری مراسم روز جهانی بدون خودرو، روزی به پاس زندگی در منطقه ۹ خبر داد.

رونمایی از «بسته خرسندساز ۲» با محوریت تامین مسکن کارکنان شهرداری تهران تا پایان امسال/ روند انتخاب زمین برای مسکن کارکنان ادامه دارد

پیام فارس - معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران از آغاز اجرای «بسته خرسندساز ۲» تا پایان امسال خبر داد.

احترام به شهروندان با نگهداشت صحیح و برنامه ریزی مناسب در اداره امور شهر

پیام فارس - در گام هفتم از جلسات نظارت میدانی و ستادی عباس شعبانی معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران که در منطقه چهار صورت گرفت مدیران کل این معاونت، شهردار و مدیران منطقه با بررسی پروژه های عمرانی و الویت دار به تشریح عملکرد منطقه چهار در حوزه های مختلف پرداختند.

توسعه و پیشرفت سازمان‌ مستلزم ارتقای حس مسئولیت‌پذیری، عزت‌نفس و تعهدآفرینی نیروی انسانی است

پیام فارس - مدیرکل سرمایه‌انسانی شهرداری‌تهران به همراه جمعی از معاونین و مدیران در ششمین برنامه ملاقات خود با کارکنان، پاسخ‌گوی درخواست‌ ده‌ها نفر از کارکنان متقاضی بود.

ساير مطالب

محدودیت‌های تردد رژه نیروهای مسلح در روز جمعه اعلام شد/ برای زیارت اهل قبور پنج شنبه مراجعه کنید

کیفیت هوای تهران قابل قبول است

گواهی‌نامه صعود به قله دماوند

تقدیر دانش آموزان از شهردار منطقه 2 تهران

برگزاری آیین افتتاح و بهره برداری از شعبه پلتفرم «خودرو 45» در مرکز خرید و فروش خودرو چیتگر

استقبال شورا ششم از «تراموا»

آغاز احداث دهمین مجموعه فرهنگی، ورزشی چند منظوره در شمال تهران

بهسازی و مناسب سازی تقاطع خیابان‌های اجاره دار و شهدای ناجا

اهدای بسته‌های مهر به فرزندان سرپرست خانواده در منطقه 14

پروژه روگذر دسترسی جنوب حرم حضرت عبدالعظیم (ع)، در روان‌سازی ترافیک موثر است

ارتقای ایمنی و رفع گره‌های ترافیکی شبکه‌های معابر منطقه 5

بازدید معاون حمل و نقل و ترافیک از سطح ناحیه 7

به‌دنبال تدوین نظام نامه مسائل محلات پایتخت هستیم

تعطیلی چند ساعته موزه ملی انقلاب اسلامی ودفاع مقدس

عمو زنجیرباف میهمان ایستگاه‌های ورزش شهروندی منطقه 13

اصلاح الگوی مصرف انرژی در ساختمان های شهرداری منطقه در اولویت است

شست و شو و پاکسازی محوطه داخلی و پیرامونی مدارس منطقه 19 در طرح استقبال از مهر

آماده به‌کار بودن تجهیزات ثابت و افزایش قطارهای فعال در خط 2 مترو تهران

ساماندهی عادلانه خدمات در منطقه 15 با اتمام 43 پروژه توسعه محلی

خاطره‌سازی با سینمای دفاع مقدس در بیلبوردهای پایتخت

ایمن سازی گذرگاه‌های عرضی عابر پیاده در منطقه8

جمع‌آوری 63 معتاد متجاهر و کارتن خواب از بزرگراه‌های منطقه 19

تشریح اقدامات صورت گرفته در طرح استقبال از مهر در خط یک مترو تهران

نصب سردیس مشاهیر و مفاخر ایرانی در منطقه 13

ارائه تخفیف 100 درصدی به دانشجویان و دانش‌آموزان برای استفاده از مترو و بی‌آرتی در مهرماه/ فعالیت «کیف پول شهروندی» آغاز می‌شود

اجرای پویش جهادی مهر در مهر در مدارس منطقه4

مناسب‌سازی مدارس دخترانه شمال تهران در طرح استقبال از مهر

برپایی پنجمین میز خدمت گرمخانه‌های شهر تهران در منطقه 21

حماسه‌سازان دفاع مقدس در موزه عکسخانه شهر

ون‌کافه‌های غیرمجاز منطقه22 جمع‌آوری می‌شوند

ارزیابی دوره ای اداره مدیریت بحران و پدافند غیرعامل منطقه 12 انجام شد

تمهیدات حوزه خدمات شهری برای اجرای «طرح مهر قلم» در منطقه6

آشنایی کارکنان شهرداری منطقه6 با کاربرد GPS و GIS در برنامه ریزی شهری

اجرای 23 پروژه عمرانی شاخص و توسعه محله ای در منطقه 14

نقش مهر بر دیوارهای مدارس منطقه 2 پایتخت

عملیات تراش و روکش مکانیزه آسفالت معابر اصلی منطقه3 ادامه دارد

بازدید رایگان از موزه به منظور گرامیداشت هفته دفاع مقدس

تقدیر از قرارگاه‌های فرهنگی شهرداری تهران در مراسم اربعین حسینی

کیفیت هوای تهران «قابل‌قبول» است/ وضعیت قرمز در یک ایستگاه

تست گرم بخش شمالی خط 6 مترو تهران

در جلسه صد و هفتاد و هشتم شورای اسلامی شهر تهران چه گذشت؟

گزارش زنده جلسه صد و هفتاد و هشتم شورای اسلامی شهر تهران

از اجرای طرح شهر امن تا ساماندهی نقاط بی‌دفاع شهری

تقدیر از دست‌اندرکاران فرهنگی ستاد اربعین حسینی در مرز خسروی

برگزاری ویژه برنامه‌های فرهنگی دفاع مقدس در مدارس

ابلاغ دستورالعمل‌های استقبال از مهرماه به مناطق 22 گانه؛ خدمت رسانی به زوار اربعین، کارنامه ماندگار مدیریت شهری تهران

ابلاغ دستورالعمل‌های استقبال از مهرماه به مناطق 22 گانه

تدوین «طرح تفصیلی» با تکیه بر رویکردهای نوین

1040 متر نقوش ایرانی اسلامی با موضوع امام مهربانی‌ها

بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های محلی برای اطلاع رسانی به شهروندان

پرسنل شهرداری باید در اولویت نخست انتصابات مدیریت شهری باشند

جزئیات ورود تراموا به ناوگان حمل و نقل تهران بررسی می‌شود

حمل و نقل عمومی در مسیر توسعه

اولین هم‌اندیشی عکاسان روابط عمومی مناطق 22گانه تهران

تست گرم قطعه شمال‌غرب خط 6 مترو تهران؛ شهروندان منتظر افتتاح ایستگاه شهر زیبا، شهران و کوهسار باشند

عملیات 17 هزار تن آسفالت ریزی در معابر بزرگراهی و محلی منطقه 22

تحریم‌ شهردار تهران نمایانگر قابلیت، کارآمدی و فعالیت‌های اثربخش در مسیر خدمت است

اصلاح الگوی مصرف منابع و انرژی در 33 ساختمان شهرداری منطقه 19

پایش سلامت روان کارکنان شهرداری منطقه 6 توسط شرکت شهر سالم

توجه و رسیدگی به مساجد از مهم‌ترین اهداف معنوی شهرداری در طرح تحول نگهداشت شهر است

زاکانی به چین می‌رود

قدردانی تشکری هاشمی از مدیریت شهری منطقه 17

پلاک کوبی اصناف دوستدار محیط زیست منطقه 10

اعضای هیئت داوری پنجمین دوره جایزه بین‌المللی داستان تهران معرفی شدند

پیش بینی شرکت 15 هزار فرد دارای معلولیت در رویداد فعال شو

طرح تشویقی آموزشی «موتور سوار ایمن»

شهرداری منطقه 2 به استقبال فصل بارندگی می رود/اجرای طرح پاکسازی و لایروبی کانال ها و مسیل ها

برگزاری نخستین نشست هم‌اندیشی عکاسان روابط عمومی مناطق 22 گانه

راه اندازی نهضت آسفالت از ابتدای سال؛ گام بلندی در راستای جلب رضایت شهروندان

آغاز فاز اجرایی تفرجگاه خرگوش دره در شمال تهران

مخازن و کارتن پلاست پسماند خشک در طرح استقبال از مهر در مدارس منطقه 19 توزیع می‌شود

شهروندان منطقه 22 دور هم جمع می شوند

نصب 650 پرچم رنگی در معابر بزرگراهی و میادین اصلی منطقه22/بازگشت پرچم‌های رنگی به معابر

دومین سوگواره بین المللی عمود 18 به ایستگاه پایانی رسید

اجرای ده‌ها عنوان فعالیت خدمات شهری پیرامون مدارس منطقه

توزیع اتوبوس‌ها در خطوط بر اساس میزان تقاضای سفر تعیین می‌شود

بازدید شهردار منطقه 4 از فرآیند پروژه‌های عمرانی شمال شرق پایتخت

دومین بوستان مادر و کودک به زودی در منطقه3 به بهره برداری خواهد رسید

بهسازی میدان بهار شیراز در دست اجرا است

اولین جشنواره نمایشنامه‌خوانی «سرزمین صدا» برگزار می‌شود

اثری دیگر به موزه نادر ابراهیمی اضافه شد

قیمت آلایش گوساله و گوسفندی بسته بندی اعلام شد

اعلام قیمت گوشت بوقلمون در میادین و بازارهای میوه و تره بار

از 5 هزار متر رنگ آمیزی جداره‌های منتهی به مدارس تا بهسازی فضای سبز مراکز آموزشی

اجرای طرح یکپارچه نگهداشت شهر در مناطق 22 گانه پایتخت

ساماندهی معابر شمال شرق تهران در آستانه بازگشایی مدارس

طول شبکه مترو تهران در مهرماه به 300 کیلومتر می‌رسد

اجرای «طرح استقبال از مهر قلم» در آستانه بازگشایی مدارس در ناحیه 5

اثرگذاری اجرای پروژه‌های توسعه محله ای در کنار مگاپروژه‌ها در مناطق

اتمام عملیات مرمت روکش آسفالت معابر منتهی به ورزشگاه آزادی

دوره آموزشی کسب وکار دانش آموزی ویژه دختران نوجوان در منطقه8

راه‌اندازی مجدد دو مجموعه ورزشی منطقه 9

نیازهای توسعه و تجهیزی مدارس منطقه یک شناسایی و خریداری شد

ثبت 29 اقدام شهرداری تهران در سامانه شفافیت/ شهرداری برای اتصال به درگاه مجوزهای دولت آمادگی کامل دارد

کارگران خدمات شهری شیفت شب منطقه 9 به البسه شبرنگ مجهز شدند

سامانه «من شهردارم» تکمیل می‌شود

دوره‌های «اردو بازی»؛ پیوندی میان فرهنگسراها و مساجد محلات تهران

خدمات مشاوره گروهی رایگان به گروه‌های آسیب پذیر در منطقه8

مدارس منطقه22 نونوار شدند

آغاز دور جدید تشکیل پرونده پزشکی سلامت، ویژه بازنشستگان شهرداری تهران