پیام فارس

آخرين مطالب

شهرداری تهران

طرح ترافیک سال آینده تغییر می‌کند/طرح ۳۰ ساله تهران در آستانه تحول

پیام فارس - طرح ترافیک بیش از ۳ دهه است که در هسته مرکزی شهر اجرا می شود. رئیس کمیسیون حمل و نقل ترافیک شورای شهر می‌گوید طرح ترافیک سال آینده تغییر می‌کند و در این زمینه جلساتی برگزار شده است.

افزایش زمان سرویس‌دهی خط ۵ مترو به دلیل مسابقه فوتبال پرسپولیس و فولاد خوزستان

پیام فارس - مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از افزایش زمان سرویس‌دهی خط ۵ به منظور خدمات رسانی مناسب به تماشاگران مسابقه فوتبال پرسپولیس و فولاد خوزستان، در روز جمعه ۲۸ مردادماه ۱۴۰۱ خبر داد.

رنگ‌آمیزی و شستشوی تمامی پل‌های عابر پیاده معابر غربی تهران

پیام فارس - شهردار منطقه ۲۲ با اشاره به اینکه یکی از اهداف طرح تحول نگهداشت شهر پایش محلات در حوزه خدمات شهری است، گفت: در نظر داریم تمامی پل های عابرپیاده موجود در این منطقه غربی شهر تهران را مورد شستشو و رنگ آمیزی قرار دهیم.

هزار و ۴۰۰ اتوبوس شرکت واحد بازسازی می‌شوند/ورود بخشی از اتوبوس‌های بازسازی‌شده به ناوگان از مهر

پیام فارس - مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در مراسم معارفه بازرس قانونی این شرکت که با حضور رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران برگزار شد، با ارائه گزارشی از اقدامات اجرا شده و برنامه‌های پیش‌بینی شده شرکت واحد به منظور ارتقاء و توسعه خدمات ناوگان اتوبوسرانی، لزوم حمایت شورای شهر برای دست‌یابی به اهداف مورد نظر به این منظور را مورد تأکید قرار داد.

قطع ۱۸۷ درخت در مجموعه ورزشی انقلاب/ وزارت ورزش به موضوع ورود کند

پیام فارس - رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به خشکاندن و قطع ۱۸۷ درخت در مجموعه ورزشی انقلاب از وزارت ورزش و جوانان خواست به موضوع ورود کند.

ملاقات مردمی ۴ ساعته رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران با شهروندان

پیام فارس - رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران به همراه جمعی از معاونان و مدیران بازرسی در پنجمین دیدار چهره به چهره با شهروندان و کارکنان شهرداری به درخواست‌ها و مطالبات آنها پاسخ داد.

تحویل اتوبوس‌های جدید به تهران در هفته دولت/ امسال مردم تحول در اتوبوسرانی را حس خواهند کرد/ اورهال ۵۰۰ دستگاه اتوبوس تا بازگشایی مدارس

پیام فارس - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از ورود اولین سری اتوبوس‌های جدید پایتخت به ناوگان اتوبوسرانی خبر داد و گفت: امسال وزارت کشور، ماهیانه ۱۰۰ تا ۲۰۰ دستگاه اتوبوس را به شهرداری تهران تحویل خواهد داد.

مهارت آموزی به دختران نوجوان در کارگاه آزمایشگاه نوآوری منطقه ۱۹

پیام فارس - سرپرست شهرداری منطقه ۱۹ گفت: کارگاه آزمایشگاه نوآوری در راستای اجرای طرح «هزار امید» با حضور دختران نوجوان مناطق پهنه جنوب در بوستان شقایق منطقه ۱۹ برگزار می شود.

کیفیت هوای پایتخت مورد قبول است

پیام فارس - شاخص کیفیت هوای تهران در حال حاضر بر روی عدد ۹۴ قرار گرفته و کیفیت هوا قابل قبول است.

در خواست سروری از قالیباف برای بررسی خارج از نوبت طرح‌ها و لوایح شورای عالی استان‌ها

پیام فارس - رئیس شورای عالی استان‌ها از رییس مجلس درخواست کرد تا خارج از نوبت طرح‌ها و لوایح شورای عالی استان‌ها را بررسی کند و گفت: مشکل اصلی شورای عالی استان ها این است که ظرفیت قانونی که برای این شورادر قانون اساسی و توسط قوانین مجلس ایجاد شده، تشریفاتی شده است.

شیوه‌های جدید تصرف زمین در حریم تهران | آزادسازی ۲۳ هزار متر زمین در منطقه سوهانک

پیام فارس - شهردار ناحیه ۱۰ منطقه با بیان اینکه شیوه‌های متنوع تصرف زمین از سوی افراد سودجو در حریم شمال شرق تهران وجود دارد، گفت: به تازگی توانسته‌ایم، ۲۳ هزار متر زمین‌ در محدوده سوهانک تهران را از دست این افراد آزاد کنیم.

گذرنامه‌های تاریخ گذشته با مهر پلیس برای اربعین اعتبار دارند

پیام فارس - فرمانده کل انتظامی کشور از آمادگی پلیس برای اجرای ماموریت‌ها در ایام اربعین خبر داد و گفت: اگر گذرنامه ای تا یک ماه اعتبار داشت یا حتی اگر تاریخ آن به اتمام رسیده با مهر پلیس می توانند با آن تردد کنند.

ضرورت اخذ تاییدیه‌های ایمنی در توسعه و تجهیز مدارس منطقه ۱۹

پیام فارس - در نشست کمیته اجرایی طرح حمایت از توسعه و تجهیز مدارس منطقه ۱۹ بر ضرورت اخذ تاییدیه های ایمنی از سازمان نوسازی مدارس شهر تهران و معاونت های شهرسازی و معماری، فنی و عمرانی در اجرای این طرح تأکید شد.

برگزاری دومین جلسه کمیته تخصصی بازتوانی پس از بحران

پیام فارس - دومین جلسه کمیته تخصصی بازتوانی پس از بحران سازمان مدیریت بحران شهر تهران با هدف بررسی بخشی از برنامه‌ها و دستورالعمل‌های موجود در حوزه بازتوانی پس از بلایا و نیز بحث و ارائه نظر در خصوص تدوین سند بازسازی و بازتوانی کلانشهر تهران، برگزار شد.

وب‌سایت رسمی مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران آغاز به کار کرد

پیام فارس - وب سایت رسمی مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران و رئیس مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران ، شهرداران بیست کلانشهر کشور و برخی از مسئولان و مدیران ارشد مدیریت شهری تهران رسماً آغاز به کار کرد.

آیین رونمایی از سردیس سردار شهید حسین همدانی

پیام فارس - صبح روز چهارشنبه ۲۶ مردادماه ۱۴۰۱، در مراسمی با حضور ناصر امانی عضو شورای اسلامی شهر تهران، سردار حسن حسن‌زاده فرمانده سپاه حضرت محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ، رضا صیادی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران و وحیدرضا انارکی محمدی شهردار منطقه ۲۲ شهر تهران از سردیس سردار شهید حسین همدانی در ابتدای اتوبانی مزین به نام آن شهید رونمایی شد.

رمزگشایی از هیاهوی مجازی درباره رأی اخیر دیوان/ تقلای سیاسی برای زیر سوال بردن انتصاب شهردار تهران

پیام فارس - دیوان عدالت اداری به نوعی بر آیین‌نامه مصوب سال ۹۷ درباره شرایط احراز تصدی شهردار مهر تثبیت زده؛ همان آیین‌نامه‌ای که در زمان شهردار شدن زاکانی ملاک عمل بوده است.

واکسیناسیون سیار در پایتخت

پیام فارس - شرکت شهرسالم با راه‌اندازی پایگاه‌های سیار واکسیناسیون تزریق دوز چهارم را آغاز کرده است.

تخفیف ویژه پارکینگ جنوبی بوستان بزرگ ولایت برای شهروندان منطقه ۱۹

پیام فارس - سرپرست شهرداری منطقه ۱۹ از تخفیف ویژه نرخ ورود و حق توقف وسایل نقلیه در پارکینگ عمومی واقع در ضلع جنوبی بوستان بزرگ ولایت به منظور رفاه حال شهروندان و استقبال بیشتر برای حضور در این بوستان خبر داد.

سرعت در منطقه ۷ کنترل می‌شود

پیام فارس - سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه ۷ گفت: سرعتکاه های آسفالتی به منظور آرام سازی و کنترل تردد خودروها در ۳ نقطه از معابر این منطقه اجرا شد .

مطالعه داستان‌های موفق و تمرین نوشتن در شما تغییر ایجاد می‌کند

پیام فارس - علی کاشفی، نویسنده حوزه کودک و نوجوان در کارگاه «نگارش داستان دینی برای کودک و نوجوان» گفت: مطالعه داستان های موفق، تمرین نوشتن و بسیار نوشتن در شما تغییر ایجاد می کند؛ تجربه ها ما را از درون بزرگ کرده و تأثیراتی ماندگار و ژرف در ما ایجاد می کند و در نهایت به روش، منش و کنش تبدیل می‌شود.

آخرین وضعیت فعالیت زنان آتش‌نشان در تهران/ تعیین تکلیف ۱۶ تن تا ماه آینده

پیام فارس - مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با تشریح آخرین وضعیت جذب آتش‌نشانان زن در این سازمان از اختصاص ایستگاهی جداگانه برای زنان آتش‌نشان خبرداد.

تقدیر رئیس سازمان امور مالیاتی کشور از همکاری شهرداری تهران

پیام فارس - رئیس سازمان امور مالیاتی کشور در نامه ای خطاب به شهردار تهران، از تلاش ها و همکاری های ارزشمند مدیریت شهری، جهت پیگیری مستمر و مدیریت هوشمندانه مسائل فی مابین ادارات کل امور مالیاتی شهر تهران، مناطق و نواحی تابعه شهرداری تهران تقدیر و تشکر کرد.

تهران و کربلا خواهرخوانده شدند

پیام فارس - در آستانه اربعین تفاهم خواهرخواندگی بین تهران و کربلا برای افزایش همکاری دو شهر امضا شد.

آغاز پروژه تامین روشنایی محدوده کوه گچی

پیام فارس - شهردار منطقه ۱۵ به همراه سرکلانتر ششم فاتب، جانشین دادستان ناحیه ۱۴، رئیس اداره برق بعثت و کارشناسان مربوطه و معاونین ذیربط شهرداری منطقه از روشنایی محدوده کوه گچی بازدید کردند.

فروش یک پلاک ثبتی در تهران برای توسعه مترو

پیام فارس - لایحه شهردار تهران در خصوص مجوز فروش و تصویب معامله پلاک ثبتی ۱۸۰۶۵ فرعی از ۶۷۱۸ اصل قطعه ۳ مفروز از پلاک ۳۲۶ بخش ۲ تهران (مجتمع ایستگاهی مترو دردشت) در هشتاد و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران بررسی و با حداکثر آراء تصویب شد.

اصلاح ایرادات نظام‌نامه مشارکت محله‌ای

پیام فارس - موضوع اعتراض هیات تطبیق فرمانداری تهران به نظامنامه مشارکت محله‌ای در هشتاد و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران مورد بررسی قرار گرفت و اصلاحات انجام شده با حداکثر آراء موافق به تصویب رسید.

نقص قوانین شهری در حوزه تشکل‌های مردمی

پیام فارس - عضو شورای شهر تهران بیان کرد: عمده‌ترین مشکلی که تشکل‌ها با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، نقص و فقدان قوانین و مقرره‌های شهری در حوزه مشارکت با تشکل‌ها است.

صدور احکام تبدیل وضعیت استخدامی ​​​​​​​دو هزار و ۲۳۵ نفر از مشمولین ماده ۲۱ ایثارگران

پیام فارس - مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری تهران با اشاره به ضوابط ابلاغی تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران، از صدور ۲هزار و ۲۳۵ حکم کارکنان ایثارگر شهرداری تهران خبر داد.

حریم سوهانک بار دیگر از دست متصرفین آزاد شد

پیام فارس - شهردار منطقه یک گفت: ساخت و ساز غیر مجاز در حریم سوهانک واقع در ناحیه ده شهرداری منطقه یک با حضور به موقع نیروهای اجرایی تخریب و آزادسازی شد.

صدور دستور بر روی تماس ۱۸۱ شهروند در مناطق ۱۲ و ۱۴ / بیشترین درخواست‌ها به حوزه‌های شهرسازی و خدمات شهری اختصاص یافت

پیام فارس - جلسه ارتباط مستقیم شهروندان با شهرداران و معاونان مناطق ۱۲ و ۱۴ برگزار و دستورات لازم برای رسیدگی به درخواست‌ ۱۸۱ شهروند صادر شد.

پله‌های خاموش پایتخت روشن می‌شوند

پیام فارس - هفده سال از نصب نخستین پل مکانیزه در پایتخت می‌گذرد و امروز بسیاری شهروندان تهرانی از خاموشی‌های مکرر پله برقی این پل‌ها گلایه دارند موضوعی که به گفته مسئولین مدیریت شهری در سازمان زیباسازی شهر تهران دنبال می شود. بخشی از پیگیری‌ها با وعده روشن شدن دوباره پله برقی ها و بخشی نیز با جمع‌آوری پله‌برقی ها و جایگزینی انها با روش هایی همچون زیرگذر.

نشست هم‌اندیشی مدیران حقوقی و درآمد مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران برگزار می‌شود

پیام فارس - نشست هم اندیشی مدیران حقوقی و کمیته تخصصی درآمد کمیسیون مالی و اقتصاد شهری مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران در روزچهارشنبه بیست و ششم مردادماه سال جاری برگزار می شود.

استفاده از ظرفیت‌های شستا برای تحقق اهداف قرارگاه جهادی تأمین مسکن

پیام فارس - سرپرست سازمان نوسازی شهر تهران گفت: از ظرفیت های شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) برای تحقق اهداف قرارگاه جهادی تأمین مسکن شهرداری تهران استفاده خواهد شد.

رای قاطع شورا به ریاست مهدی چمران

پیام فارس - اعضای هیات رئیسه ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران برای سال دوم انتخاب و معرفی شدند.

موتورسیکلت‌ها در بن‌بست تخلف

پیام فارس - رئیس پلیس راهور تهران از تشدید برخورد با موتورسیکلت‌های فاقد پلاک و پلاک مخدوش که امنیت و آسایش مردم را به مخاطره انداخته‌اند،خبر داد

موفقیت ایده‌ها در گروی حضور تمام عناصر مدیریت شهری/ باید مساله حضور زنان در مناصب تصمیم‌ساز نهادینه شود

پیام فارس - رییس ستاد توان‌افزایی و حمایت از سمن‌های شهر تهران بیان کرد: اگر قرار است ایده‌ها در طرح‌هایی مانند ریحان شهر پیاده‌سازی و موفق باشند، باید همه اجزای شهرداری مسئولیت‌ خود را بپذیرند و پای کار بیایند و اگر ما این مسئولیت‌ را بپذیریم، سایر مجموعه‌ها نیز به این عرصه ورود خواهند کرد.

احداث پهلوگاه اضطراری در بزرگراه امام علی(ع)

پیام فارس - شهردار منطقه۱۴ از احداث پهلوگاه اضطراری در بزرگراه امام علی(ع) با هدف ارتقای ایمنی ترافیکی در مسیر جنوب به شمال این بزرگراه و تسهیل و تسریع امدادرسانی به خودروهای آسیب دیده خبر داد.

مراسم بزرگداشت روز خبرنگار

پیام فارس - مراسم بزرگداشت روز خبرنگار با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران و اهالی رسانه در عمارت مسعودیه تهران برگزار شد.

ساير مطالب

دانشگاه زند شیراز در مسابقات ورزشی منطقه 7 اول شد

مدیر کل ورزش و جوانان فارس: نسبت به پرداخت مطالبات قهرمانان متعهد هستیم

دعوت دونده شیرازی به اردوی تیم ملی دو و میدانی ماراتن

برگزاری اردوی تیم ملی هاکی مردان در تهران و زنان در فارس

خسروی، پنجمین بازیکن جدید فجر سپاسی

پیشتازی اردکان در قهرمانی دوومیدانی نوجوانان و جوانان دختر کشور

بانوان، موتور محرک ورزش هستند/ حساب سوءاستفاده‌ها را از ورزش جدا کنید

بازیکن فصل گذشته تیم مس شهر بابک به فجر سپاسی شیراز پیوست

تمرینات سپاهان زیر نظر ژوره مورایس آغاز شد + عکس

ایران چگونه لهستان را شکست داد؟

گفت و گو با سرمربی ایرانی تکواندوی بلژیک/از مهماندوست و مقانلو تا الکس فرگوسن دنیای رزمی

لطیفی: خط قرمز من استقلال است

درخشش کشتی گیران نونهال جهرمی در مسابقات انتخابی تیم استان

سرمربی تیم فجر سپاسی: بازیکنانم شرایط این بازی حساس را درک کرده اند

فجرسپاسی برای بقا در لیگ برتر باید نفت مسجد سلیمان را شکست دهد

بازیکن فجرسپاسی: برای شکست نفت مسجد سلیمان هم قسم شده‌ایم

کسب دو مدال طلای تکواندو توسط بانوی فسایی در المپیک ناشنوایان

بانوی مرودشتی نخستین مدال کاروان ایران در المپیک ناشنوایان برزیل را کسب کرد

معاون استاندار فارس: از تیم هندبال شهید شاملی کازرون حمایت می‌کنیم

فارس میزبان اردوی تیم "یونگ مودو" کشور

اردوی تدارکاتی رشته «یونگ مودو» در فارس برگزار می شود

شیراز میزبان رالی پاریس تا پرسپولیس

برآورد 175 میلیاردی برای تکمیل ورزشگاههای شیراز

بوکسورهای نونهال: امکانات اردوی تیم ملی در شیراز خوب بود

نگاهی به کارنامه ورزشکاران فارس در المپیک ناشنوایان 2022 برزیل

برررسی شرایط تیم‌های در منطقه سقوط/ ماموریت غیرممکن سیدعباسی

برپایی اردوی تیم ملی بوکس نونهالان در شیراز

فجر سپاسی شیراز به مصاف استقلال تهران می رود

سرمربی تیم ملی ساواته : پنج بازیکن جوان و نوجوان به مسابقات جهانی اعزام می شوند

جام جهانی قطر؛ ظرفیتی که برای لارستان فارس مغفول ماند

فوتبالیست های نابینا: در صورت حمایت، قول قهرمانی دوباره می‌دهیم

پیش‌بینی 6 استان مقصد تماشاچیان جام جهانی/ روادید رایگان برای سفر به کل ایران است

درخشش جودوکاران فارس در مسابقات انتخابی تیم ملی

ایرادات ورزشگاه پارس شیراز تا هفته دولت رفع خواهد شد

فجرسپاسی در سال 1400/ طلایی‌پوشان روی دور ناکامی

شیراز جزو محروم‌ترین شهرها در سرانه ورزشی است

بازی‌های پایانی خانگی فجر در حافظیه برگزار می‌شود

آمادگی فارس برای رفع نیاز های کشور قطر در جام جهانی فوتبال

کازرون بر سکوی نخست والیبال فارس

نگاهی به ورزش فارس در سالی که گذشت

ویروس ناامیدی را باید در جامعه کشت

فارس از تمام کشور متمایز است

گرامیداشت هفته جوان رسمیت دادن به جوانان است

طرح‌های ورزشی با مشارکت خیرین در لارستان فارس افتتاح شد

عملکرد تیم فجر سپاسی صدای رئیس شورای شهر شیراز را درآورد

کلانتری برکنار شد

کلانتری برکنار شد/ هدایت فجر به معدنچی سپرده شد

وضعیت نگران کننده تیم های فوتبال شیراز/تغییر نیمکت‌ها ضروریست

اولین شکست شاملی و اولین برد پاس در لیگ برتر هندبال مردان/ اعتراض به داوری در نیمه دوم

64 درصد بانوان کشور دچار کم تحرکی هستند

هزینه کردن در ورزش از آسیب‌های اجتماعی می‌کاهد

شرایط تمرینی قشقایی خوب نیست

آمادگی شهرداری صدرا برای مشارکت در مجموعه ورزشی کارگران

کسب 4 مدال حاصل تلاش فرنگی کاران فارس در جام تختی

آزادسازی مجموعه های ورزشی آموزش و پرورش فارس آغاز شد

کلانتری: می‌توانیم مقابل استقلال پیروز شویم

اهالی رسانه:مشکلات جایگاه خبرنگاران در ورزشگاه حافظیه شیراز رفع شود

بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان مدالش را به کمیته امداد اهدا کرد

زاگرس اسلام آباد کرمانشاه قهرمان لیگ دسته یک هندبال کشور شد

آکادمی ملی ورزش دانش‌آموزی ایجاد می‌شود

امکان استفاده رایگان والدین از اماکن ورزشی آموزش و پرورش

تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ورزشی فراشبند نیازمند 109 میلیارد ریال اعتبار است

گل مرتضی تبریزی، برنامه فجر سپاسی را به هم ریخت

کلانتری: می‌خواهیم از نیم فصل اول بهتر باشیم/ اُمیکرون تیم ما را اذیت کرد

گل‌گهر به دنبال استفاده از سهمیه آزاد جذب بازیکن

بدمینتون بازان خارجی:مردم ایران مهربان و مهمان نواز هستند

واحدهای تولیدی به عرصه فوتبال قدم بگذارند

مدافع پیشین گل‌گهر فجری شد

وزیر ورزش به شیراز سفر می‌کند

چهارمین خرید زمستانی فجرسپاسی

نتایج مرحله دوم رقابت های بین المللی بدمینتون آقایان در شیراز اعلام شد

نتایج مرحله نخست مسابقات بین‌المللی بدمینتون بزرگسالان در شیراز اعلام شد

باید روی داوران مستعد سرمایه گذاری کرد

قوانین لیگ دسته سه بلای جان تیم‌های کوچک/سقوط 2 نماینده فارس

از نظارت بر سلامت ورزشکاران تا دستاوردهای جام فجر

مسابقات استانی شطرنج در کازرون فارس برگزار شد

سرمربی فجر سپاسی شیراز: با چند بازیکن جدید در حال مذاکره هستیم

مدافع تیم سایپا به فجر شهید سپاسی شیراز پیوست

تثبیت جایگاه قشقایی در میانه جدول

رونمایی از اولین خرید فجری‌ها

جهرم مقام سوم لیگ برتر گلبال را کسب کرد

برای شرکت در رقابت‌های جهانی تلاش می‌کنم

تجدید نظر در نحوه برگزاری رقابت‌های لیگ دو فوتبال کشور

یک پیروزی و یک تساوی سهم فارس از لیگ دسته سوم

برای رسیدن به هدف سختی کشیده ام

پهلوان فرخیان، نایب قهرمان اسبق کشتی جهان در گذشت

مس رفسنجان و ذوب آهن، حریفان گل گهر برای آماده سازی نیم فصل

برنامه مسابقات هفته های سوم تا پنجم لیگ دسته اول بانوان