پیام فارس

آخرين مطالب

منطقه آزاد کیش

لازمه بهره برداری مناسب از پروژه های زیرساختی فرودگاهی مستلزم توسعه زیرساختهای شهری و گردشگری است

پیام فارس - سرپرست شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش در دیدار با امام جمعه این منطقه با توجه به پروژه های توسعه ای فرودگاه بر لزوم اهمیت توسعه همه جانبه زیرساخت های عمرانی به ویژه در حوزه زیرساخت های شهری کیش و گردشگری تاکید کرد.

ارتقا کیفیت ارائه خدمات در نانوایی های کیش

پیام فارس - معاون فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش در نشستی با صاحبان نانوایی های سطح جزیره نانوایی ها را نشانه حیات و پویایی و نعمت برای شهر برشمرد وبر بهبود وضعیت آنها تاکید کرد.

انعقاد تفاهم نامه همکاری میان سازمان و کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ایران

پیام فارس - سازمان منطقه آزاد کیش و کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران با هدف توسعه خدمات فرهنگی، گردشگری، آموزشی، ساخت و بازسازی تأسیسات گردشگری و اقامتی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

تمامی ساکنان مناطق آزاد، مردمان شریف، غیور و با فرهنگ کشورمان هستند

پیام فارس - اخیراً یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در اظهاراتی غیرکارشناسی و غیر مستند از سفارش آزادانه مشروبات الکلی و رواج بی‌حجابی در مناطق آزاد صحبت کرده است؛ اظهاراتی که اگر از سر دلسوزی، واقعی و مستند باشد باید به مسئولین ذی ربط اطلاع داده شود و تیتر زرد رسانه‌ای در شان یک نماینده ملت نیست و دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد، دفاع، تبیین و پاسخ به اظهارات غیرکارشناسی و شائبه برانگیز پیرامون خانواده بزرگ این مناطق اعم از سرمایه گذاران، فعالین اقتصادی، شاغلین، ساکنان و بومیان آن را بر خود فرض می داند.

همت جمعی لازمه حل مشکلات هواپیمایی کیش است

پیام فارس - مهدی کشاورز: سازمان منطقه آزاد کیش و بخش خصوصی با اتحاد و همدلی می توانند اتفاقات خوبی را در جزیره رقم بزنند و مشکلات موجود برای بازگرداندن مدیریت هواپیمایی کیش به سازمان را حل کنند.

پیشگامی مناطق آزاد در ایجاد یک نشان تجاری واحد میان کشورهای جهان تشیع

پیام فارس - مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، با حضور در هفتمین اجلاس مجمع عمومی اهل بیت(ع)، ضمن معرفی ظرفیت های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به تبیین و تشریح قوانین، مقررات، اهداف و کارکردهای مناطق و نقش آنها در همگرایی محبان اهل بیت (ع) پرداخت.

کیش به عنوان پایلوت هوشمند سازی دارای نقشه راه شد

پیام فارس - برای نخستین بار جزیره کیش به عنوان پایلوت هوشمند سازی مناطق آزاد دارای نقشه راه شد که با حضور سعید محمد مشاور رئیس جمهور از این طرح ارزشمند رونمایی شد.

دبیر شورایعالی مناطق آزاد؛ خواستار بازنگری در مصوبه اخیر واردات خودرو

پیام فارس - مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی در آیین بهره‌برداری و شروع عملیات اجرایی پروژه‌های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی که در حضور محمد مخبر، معاون اول رییس جمهور برگزار شد، اظهار داشت: جای سرزمین اصلی و مناطق آزاد عوض شده است و این اشتباهات در قانون گذاری برای مناطق آزاد، سم مهلک سرمایه‌گذاری و رونق اقتصادی کشور است.

تاکید «محمد مخبر» بر ضرورت ارتباطات بانکی بین المللی در مناطق آزاد

پیام فارس - معاون اول رئیس جمهور، در آیین افتتاح ۷۱ پروژه سرمایه گذاری صنعتی و عمرانی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی بر ضرورت بسترسازی ارتباطات بانکی و بین المللی در مناطق آزاد کشور تاکید کرد.

تحقق توسعه گردشگری و تجاری در کیش نیازمند ابزارهای استراتژیک است

پیام فارس - مهدی کشاورز در حاشیه آئین افتتاح ۸ طرح عمرانی و سرمایه گذاری در جزیره کیش بر اهمیت برخورداری از ابزارها و زیرساخت های مورد نیاز برای توسعه گردشگری و تجاری"بانک آفشور و بورس بین الملل" تاکید کرد.

برگزاری سومین میز خدمت در معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان

پیام فارس - طبق جدول زمان بندی سومین میز خدمت، چهارشنبه نهم شهریور از ساعت ۱۰ تا ۱۲ در ساختمان بساک مقابل مسجد امیرالمومنین(ع)، طبقه چهارم، معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش برگزار می شود.

تحقق پیشرفت هر جامعه مبتنی بر فرهنگ آن جامعه است

پیام فارس - مهدی کشاورز در نشست هم اندیشی سیاست گذاری فرهنگی رویدادهای ورزشی بین المللی پیشرفت هر جامعه را مبتنی بر فرهنگ آن جامعه دانست و بر این امر مهم تاکید کرد.

تحویل موقت ساختمان فعلی دانشگاه آزاد به آموزش و پرورش کیش

پیام فارس - با توجه به مشکلات ناشی از کمبود فضاهای آموزشی مورد نیاز در سال تحصیلی جدید و بر اساس برگزاری جلسات در تیرماه امسال، ساختمان فعلی دانشگاه آزاد به صورت موقت در اختیار آموزش و پرورش کیش قرارگرفت.

انتشار مطلبی از سوی روزنامه فرهیختگان بدون مبنای حقوقی

پیام فارس - با توجه به فرصت های مکرر جهت تخلیه و همچنین در اختیار قراردادن زمین با ۸۰درصد تخفیف و دارا بودن ساختمان دانشگاهی در یکی از بهترین نقاط جزیره انتظار می رفت روزنامه فرهیختگان به عنوان ارگان رسمی داشنگاه آزاد اسلامی به جای فرافکنی با رعایت اخلاق رسانه ای نسبت به روایت غیر مغرضانه جهت تنویر افکار عمومی اقدام می کرد.

مجریان پیوند دهنده یک جریان هستند / آرامش را به مخاطبان هدیه می دهند

پیام فارس - یاسر شاه پیری: مجریان با کلام خود ضمن خاطره سازی، حس خوبی را به مخاطبان انتقال می دهند و با استفاده از تکنیک ها و مهارت های لازم نقش پیوند دهنده در مدیریت یک جلسه را ایفا می کنند.

نشست سیاست گذاری فرهنگی رویدادهای ورزشی بین المللی با تاکید بر جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در شش محور برگزار می شود

پیام فارس - نشست سیاست گذاری فرهنگی رویدادهای ورزشی بین المللی با تاکید بر جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، شهریور امسال در مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش در شش محور برگزار می شود.

خصوصی سازی کیش ایر اشتباه بود/ منطقه آزاد مصداق شیر بی‌یال و دُم است/هایا کارت شاهراه بهره‌برداری اقتصادی در زمان جام جهانی

پیام فارس - مهدی کشاورز با بیان اینکه منطقه آزاد مصداق ضرب المثل شیر بی یال و دُم و اشکم است گفت: مادامی که هایا کارت (hayya card) فعال نشود طرح سخنانی همچون استفاده از ظرفیت کیش و بهره برداری اقتصادی از امکانات منطقه در مقطع جام جهانی شایعه و غیرواقعی است.

تغییری در سیاست های اجرائی سازمان در حوزه گردشگری و فرهنگی اعمال نشده است

پیام فارس - سیاست های اجرائی حوزه گردشگری و‌فرهنگی از قبیل "موسیقی زنده، جنگ ها، کشتی های تفریحى و رستوران ها همانند سال های گذشته در ایام محرم و صفر با رعایت شئونات و حرمت این ماه عزیز انجام می شود

تصویب برنامه عملیاتی توسعه، نصب و راه اندازی ارتباطات سیار

پیام فارس - محمد عزیزی در راستای پیاده سازی بستر های لازم برای ایجاد شهر الکترونیک، از تصویب برنامه عملیاتی توسعه ۵G در کیش و ابلاغ آن به اپراتورهای ارائه دهنده خدمات ارتباطی در جزیره خبر داد.

بر قراری مجدد پرواز های خارجی از مبدا کیش در آینده نزدیک

پیام فارس - سرپرست توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش با اشاره به نیاز جزیره، بارزگانان و تجار کیش از برقراری پروازهایی از کیش به مقصد مسقط، دبی و بالعکس در آینده نزدیک خبر داد.

بازگشت اقتدار به مناطق آزاد با دستور ریاست محترم جمهور

پیام فارس - سعید محمد از ابتدای سکانداری مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی بر بازگشت مناطق آزاد به ریل اصلی ترسیم شده توسط قانونگذار تاکید داشت و پاشنه آشیل مناطق آزاد را لزوم اجرای ماده ۶۵ قانون احکام دائمی برنامه توسعه کشور می دانست و تاکید داشت: عدم اجرای این ماده قانونی از بدو تاسیس مناطق آزاد در کشور، مدیریت یکپارچه و واحد را از مدیران عامل مناطق سلب و بروکراسی را برای فعالین اقتصادی دو چندان کرده است.

حضور مهدی کشاورز ظرفیتی ارزشمند برای ایجاد تحول مدیریتی در کیش است

پیام فارس - دبیر کمیسیون صنایع و معادن و عضو هیات رئیسه فراکسیون کارآفرنیان مجلس: مهدی کشاورز مدیرعامل منتخب دولت مردمی به همراه تیم مجرب در منطقه آزاد کیش فرصتی ارزشمند برای ایجاد تحول مدیریتی و فراهم کردن فرصت های سرمایه گذاری در جزیره است.

برگزاری جشنواره جزیره فوتبال ایده خلاقانه برای توسعه گردشگری ورزشی در کیش

پیام فارس - عضو فراکسیون مجلس شورای اسلامی برگزاری جشنواره جزیره فوتبال را ایده خلاقانه ارزیابی کرد که این رویداد مهم سبب ایجاد تحول در حوزه گردشگری اقتصادی و اقتصاد ورزشی در سطح کشور خواهد شد.

دیگر بهانه ای برای کار نکردن وجود ندارد

پیام فارس - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در جلسه ای که اخیرا با حضور نمایندگان هیئت های ورزشی جزیره کیش و وزیر ورزش و جوانان و همچنین تنی چند از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و در راستای تعامل پیرامون استفاده از موقعیت برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ قطر جهت رونق گردشگری برگزار شد، گزارش جامعی از برنامه ها و اقدامات این سازمان در خصوص موضوع مورد بحث را به وزیر ورزش ارائه داد.

افزایش پروازها از تهران به مقصد جزیره کیش

پیام فارس - با پیگیری های مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش تعداد پروازها از مقصد کیش- تهران- کیش و کیش – شیراز توسط پنج شرکت هواپیمایی افزایش یافت.

کنترل مصالح ساختمانی و استاندار سازی مصالح تاسیسات برق و مکانیک

پیام فارس - گسترش دامنه فرایند های کنترل مصالح ساختمانی و تصویب کنترل و استاندارد سازی مصالح تاسیسات برق و مکانیک در مبادی عرضه و مصرف از ابتدا شهریور سال ۱۴۰۱ اجرایی می شود.

توسعه کیش مبتنی بر قواعد و اصول مدیریتی، معماری و فرهنگی است

پیام فارس - مشاور رئیس جمهور در رونمایی از طرح ساماندهی و طراحی شهری نوار ساحلی کیش این اقدام ارزشمند را مبتنی بر قواعد و اصول مدیریتی، معماری، طراحی و مباحث فرهنگی و اجتماعی با حوزه های استاندارد سازی برشمرد.

ساير مطالب

5 هزار نخلدارخشتی سرگردان شده اند/ بازارآشفته قطب تولید رطب کبکاب

خشکسالی در فارس و افزایش کاشت برنج در استان

ارائه تسهیلات توانمندسازی بانوان در حوزه محیط زیست

احداث 3 طرح پتروشیمی در منطقه ویژه اقتصادی لامرد

بهره‌برداری از 35 طرح صنعتی و معدنی فارس در هفته دولت

بهره‌برداری از 2 هزار و 374میلیاردتومان طرح شبکه گاز فارس در هفته دولت + فیلم

تسهیل فرآیندهای تولید مواد خوراکی و دارویی در استان فارس در دولت سیزدهم

انتقال روزانه 270 میلیون متر مکعب گاز از تاسیسات فراشبند

اقامه نماز اساس تحقق خانواده و جامعه متدین است

افزایش سقف تسهیلات اشتغال تا 300 میلیون تومان در فارس

عملیات تکمیل پایانه بین المللی فرودگاه شهید دستغیب شیراز آغاز شد

استفاده از تشکل‌ها راهگشای بخش کشاورزی است

شرکت‌های دانش بنیان موفق با همکاری رسانه‌ها معرفی شوند

تولید انجیر در نی‌ریز 70 درصد کاهش یافت

فعالیت سرمایه‌گذاران در منطقه تنگ براق تسهیل می‌شود

اجرای پایلوت کالابرگ از مهر ماه

جریان نفت در رگ خلیج‌فارس

تایید اصلاح یک بند از بودجه در خصوص تامین مواد اولیه قیر

فاز نخست کارخانه صنایع خلاق شهری سیمان ری تا آخر مهر افتتاح می شود

تکلیف کالابرگ بالاخره روشن شد/ اجرای آزمایشی کالابرگ الکترونیکی در مهر ماه

127 واحد صنعتی راکد در شهرک‌های صنعتی فارس به چرخه تولید بازگشت

ارقام زودرس و کم‌آب‌بر ذرت علوفه‌ای در جهرم کشت شد

50 میلیون متر مکعب آب، رهاورد بارش تابستانی برای سدها و حوضچه‌های فارس بود

افتتاح 40 پروژه آبفا در فارس در هفته دولت/خسارت 500 میلیاردی سیل به زیرساخت‌های آب

خسارت‌های سیل فارس 8000 میلیارد تومان برآورد شده است

سخنگوی دولت: «بمب» نقدینگی مثل «بهمن» بر سر دولت سیزدهم ریخت

100 نفر نخل خرمای شهرستان گراش در آتش سوخت

فارس از وقوع سیل اوایل مرداد متحمل 8 هزار میلیارد تومان خسارت شد

8200 مصوبه ایجاد اشتغال کوچک توسط بنیاد برکت در فارس

فراهم شدن صادرات دنا به کشور‌های حوزه خلیج فارس

قیر حواله‌ای سال 1401 تعیین تکلیف شد

راهکار دولت برای مقابله با گران‌فروشی بلیت

ضرورت راه اندازی شهرکهای صنفی در قزوین

اهتمام صنایع فارس برای خرید محصول خیار کشاورزان

یک چهارم محصولات کشاورزی پس از برداشت ضایع می‌شود

ایجاد 8200 اشتغال‌ خرد در فارس

25 درصد محصولات کشاورزی فارس به ضایعات تبدیل می شود

پیش‌بینی برداشت 58 هزارتن خرما در کازرون

کشت نشایی ذرت در کازرون و امیدها برای بهبود تولید این محصول پر مصرف و آب بَر

برداشت 17 هزار تن پیاز در فسا

کاهش 70 درصدی محصول انجیر در نی‌ریز

فرماندار لامرد: اعتبارات حاصل از فروش نفت و گاز در شهرستان لامرد 250 برابر افزایش یافت

بینی تولید 45 تن دانه آفتابگردان در بیضا

140 هزار تن لیمو ترش از باغات شهرستان جهرم امسال برداشت می‌شود

طرح پهنه بندی باید تمام و کامل دنبال شود

تسهیلات برای باغداران خسارت دیده در هیات دولت مصوب شد

ایرانی‌ها از کی برنج‌خور شدند؟

کوپن جایگزین یارانه نقدی نیست | زیرساخت‌های لازم برای کالابرگ وجود دارد!

شروع برداشت انگور از تاکستان‌های بیضا

تامین علوفه و نهاده‌های دامی عشایر فارس

کارخانه روغن نباتی شیراز به سرنوشت آزمایش مرودشت دچار نشود

خسارت سیل اخیر به بخش کشاورزی آباده

تعیین تکلیف پتروشیمی‌های استان با پیگیری استاندار فارس

جذب سرمایه گذاران جدید، اولویت فرمانداری جهرم است

اختصاص 19 هکتار از اراضی فارس به کشت پنبه

توزیع قیر رایگان از شنبه آینده

قیر 1401 از شنبه تخصیص می‌یابد

عدم رعایت حقوق سهامداران عدالت در یک شرکت بورسی‌/ هزینه مجمع مجدد را باید مدیرعامل بدهد‌

سناریوی کالابرگ دوباره روی میز دولت/ کوپن الکترونیک حذف می شود؟

عدم رعایت حقوق سهامداران عدالت در یک شرکت بورسی‌

◄ راه‌های فارس نیازمند توسعه است

آزاد راه شیراز – اصفهان نقش مهمی در کاهش زمان تصادفات و افزایش رونق اقتصادی دارد

پایان کاشت بیش از 5 هزار هکتار ذرت در فسا

استان فارس مزیت نسبی در تجارت با قطر دارد

استفاده از ظرفیت بسیج برای حل مشکلات صنعت در کازرون

خبر جدید وزیر اقتصاد درباره کوپن الکترونیکی/ زمان توزیع کالابرگ مشخص شد؟

رشد 252 درصدی سود عملیاتی پتروشیمی شیراز

سهم جهرم از تسهیلات اشتغال‌زایی 580 میلیارد ریال است

پرورش ماهی در قفس مغفول مانده است/ ظرفیت‌های طلایی خلیج فارس

سیل ٢٨ میلیارد تومان به کشاورزی کوار خسارت وارد کرد

ارزیابی خسارات سیل کوهچنار، نورآباد و رستم فارس در دستورکار

فارس من| مطالبه لحاظ کردن تعداد اعضای خانوار در دهک‌بندی یارانه

رفع تصرف بیش از 399 مترمربع از اراضی ملی فارس

ارزش معاملات بورس منطقه‌ای کرمانشاه به 376 میلیارد ریال رسید

رزمایش سراسری گروه‌های جهادی صنعت‌یار در استان فارس؛ 74 واحد تولیدی پایش ‌عارضه‌یابی شدند

خسارت 91 میلیارد ریالی سیلاب به کشاورزی کازرون

خسارت میلیاردی سیل به بخش کشاورزی کازرون

طرح دارویاری به نفع مردم است

مشارکت پتروپارس و هلدینگ خلیج فارس در توسعه میادین هیدروکربوری

مشکلات واحد های اقتصادی در سطح ملی باید رفع شود

رفع موانع برای 5 واحد تولیدی در استان فارس

افتتاح 198 طرح اشتغالزا در بهزیستی فارس

صدور حواله الکترونیکی توزیع انواع کود‌های شیمایی در ارسنجان

تولید افزون بر 130 هزار تن گندم در مرودشت

توزیع کالابرگ الکترونیک آغاز شد؟ | برای دریافت کالابرگ الکترونیک چه کنیم؟

تولید بیش از 7 هزار تن کلزا در فارس

70 سازه غیرمجاز در اراضی کشاورزی کازرون تخریب شد

شهرک‌های صنفی و کشاورزی در استان فارس راه‌اندازی شود

زمینه سرمایه گذاری موفق در داراب فراهم می شود

آزادسازی یک هکتار از بستر و حریم رودخانه قره آغاج

ثبت نام دیگنیتی بهمن موتور در سامانه یکپارچه خودرو + قیمت فروش فیدلیتی

سهم مسئولیت اجتماعی معادن باید پرداخت شود

پرداخت 275 میلیارد ریال تسهیلات دامدار کارت در فسا

آغاز برداشت گوجه فرنگی از مزارع مرودشت

جریمه یک هزار و 400 میلیارد ریالی احتکار کنندگان کالا‌های اساسی در فارس

مطالبه کارمندان دولت بابت رفع تبعیض در پرداختی دستگاه‌های دولتی‌

پرداخت 275میلیارد ریال تسهیلات دامدار کارت در شهرستان فسا

فارس من| مطالبه رانندگان واردکننده کامیون بابت پرداخت وام برای اسقاط ناوگان

حذف "سند در رهن خودرو" رواج دهنده دلالی است

تعزیرات حکومتی فارس: بر اجرای مصوبه حمایت از مستأجران نظارت می‌کنیم