پیام فارس
افتتاح پروژه انتقال آب خلیج فارس به رفسجان، معطل سفر مسئولان ملی شده است/احتمال حضور رییس جمهور
چهارشنبه 26 ارديبهشت 1403 - 19:20:12
پیام فارس - حجت الاسلام جلالی با اشاره به آماده افتتاح بودن پروژه انتقال آب خلیج فارس به رفسجان از تاخیر ٤٥ روزه در افتتاح این پروژه به دلیل عدم حضور مسئولان ملی گلایه کرد.
حجت الاسلام حسین جلالی نماینده رفسنجان و انار در مجلس در گفتگو با گروه استان‌ها خبرگزاری دانشجو با اشاره به آماده افتتاح بودن پروژه انتقال آب خلیج فارس به رفسجان از تاخیر ٤٥ روزه در افتتاح این پروژه به دلیل عدم حضور مسئولان ملی گلایه کرد.
وی افزود: این پروژه مهم و ارزشمند که تاثیر مهمی در تامین آب مردم رفسنجان دارد چندین هفته است که معطل حضور مسئولین ملی برای افتتاح آن است.
او اظهار کرد: اینکه مسئولان می‌خواهند افتتاح این پروژه را در برنامه سفر استانی رییس جمهور قرار بدهند یا خیر، از جزییات آن مطلع نیستم؛ یک بار می‌گویند این پروژه با حضور رییس جمهور افتتاح خواهد شد و بار دیگر اعلام می‌شود که با حضور معاون اول رییس جمهور افتتاح می‌گردد.
جلالی تاکید کرد: با توجه به این شرایط، نمی‌توانم تاریخ دقیقی را برای افتتاح این پروژه عظیم آبرسانی اعلام کنم؛ برای پیگیری و تسریع در این قضیه به معاون اجرایی رییس جمهور نیز پیام داده ام.
نماینده رفسنجان تصریح کرد: کلیه اقدامات لازم از جمله تست و شستشوی لوله‌ها انجام شده و همین امروز می‌توانند شیر آب پروژه را باز کنند و مردم زودتر از مواهب این پروژه بهره‌مند شوند.
جلالی اظهار داشت: من اعلام کردم که به منظور رفاه مردم، استاندار کرمان این پروژه را بطور آزمایشی افتتاح نماید و با سفر مسئولین ملی، بطور رسمی افتتاح شود.
شایان ذکر است حجت الاسلام اصغر عسکری امام جمعه رفسنجان نیز در خطبه‌های نماز جمعه ٢١ اردیبهشت ماه امسال این شهر نیز گفته بود: آب پروژه انتقال از خلیج فارس به رفسنجان رسیده و در لوله است، اما منتظر مراسم افتتاحیه هستند، استاندار نماینده عالی دولت در استان است بیاید و افتتاح کند، حتما نباید منتظر رییس‌جمهور و یا وزرا ماند، هوا رو به گرمی است و کمبود آب احساس می‌شود.

http://www.Fars-Online.ir/Fa/News/814444/افتتاح-پروژه-انتقال-آب-خلیج-فارس-به-رفسجان،-معطل-سفر-مسئولان-ملی-شده-است-احتمال-حضور-رییس-جمهور
بستن   چاپ